Ako jej dam najavo ze mam o nu zaujem???

jana33

mne sa raz stalo ze v troleji stal nado mnou jeden chlapec(ja som sedela), a ked som chcela vystupit tak som ho musela podliezt, lebo neustupil, a ked som vystupila tak vystupil aj on a pozval ma na kavu...sice som odmietla ale on to prezil...:))len taky moj zazitok...

ali

no, my sa nevidame pravidelne. je to vsetko na nahode. ale myslim, ze sa mu ASI trosku pacim, lebo vzdy ked sa uvidime, tak sa na seba usmievame :-))) ked som ho raz stretla na ulici, tak sme od seba nevedeli odtrhnut zrak, az kym sme okolo seba nepresli :-) a ten napad sso zastavkou a kavou je super!

porto

Ali ale este toto by som nechal na neskor, najprv skus toto, som cital ze to je super na balenie. Pozri sa na neho stale sa na nho pozeraj a ak sa on pozre na teba v tej chvili odvrat zrak, ale tak surovo, aby videl ze ked sa na teba pozrel tak si to urobila, v tom mu nieco dojde...skusime to spolu? kedy spolu cestujete?

porto

Ahojky Ali, tak mozme nas problem riesit spolu co povies? Vies co mi dnes napadlo? ze by som sa opytal: Prosim ta nevies nahodou kde ma tento autobus konecnu zastavku? ona odpovie...a ja potom : Aha, a nepojdeme niekam na kavu? No co povies, nebude vediet ci sa ma smiat alebo co...urcite neodmietne :-)

ali

haha, neuveris, ale zazivam nieco take iste... a tiez uvazujem ako ho zaujat. skus ju pozdravit. (chodi do skoly, alebo nevies kam ide?) ak nie, tak sa spytaj, alebo sa spytaj na nieco, co je na nej zaujimave, alebo ja neviem. poradis mi, co sa mam ja spytat jeho? :-)

johi

no normalne sa jej daco spytas a potom sa s nou da sdo reci,len tak akoze nenapadne a potom na dalsi den zas a tak dookola a tak na to prides sam,co by bolo najlepsie : )))