nedotknutelny chlap?

Príspevok v téme: nedotknutelny chlap?
sonia

Da sa nejako zistit, ci bol chlap v minulosti ponizovany alebo tyrany? Mozno ten moj je len citovo chladny. Ked sa on mna necakane dotkne, objime, pohladi, ani mne, ani jemu to nevadi. Ked sa ja jeho necakane dotknem, ako by zlakol, odmieta to. Mozem sa ho dotykat iba vtedy, ked vie, ze pride ten dotyk. Ked napriklad pridem k nemu, nikdy to nie je velkolepe zvitanie, len sa pozdravime a az o par minut mi da pusu a az neskor sa zmoze na viac. Co za tym moze byt? Dakujem.

lusya

Ak mas pocit, ze je to tvoja osudova zena, oplati sa zabojovat. Vsetci robime chyby, ucime sa z nich. A niektore chyby sa daju aj napravit... Skor nez je neskoro.

lussy

velmi lahka, ale zaroven tazka otazka,musis vediet ty sam...preco ste sa rozisli? preco ste si vtedy nesedeli? ake boli medzi vami rozdiely? co vam na sebe vadilo?...preco sa chcete zrazu k sebe vratit? zistil si ze je ta prava? musis si to ty sam v hlave ujasnit!

lussy

ja mam zasa priatela, ktoreho mamina velmi lubila, ale otec, to bolo nieco strasne...bal sa prejavovat city, bal sa vsetkeho, mal teoriu verit len sam sebe, ostatni lne vyciciavaju, chcela som to velmi zmenit...velmi som ho lubila, ale ja som nasledne citovo vyprahla, uz som nevladala...vaznejsie som ochorela,aj z toho,co som prezivala a si predstavte, ze ten clovek sa az teraz zmenil, moja choroba ho prinutila zmenit sa, tazko spolu bojujeme a on ma drzi nad vodou...mnoho ludi mi hovorilo, ze mam od toho cloveka odist, ze raz padnem...jedna pani mi vsak povedala, ze na nieco sme sa stretnut museli a jeden druhemu odovzdame dolezite veci,uvedomenie...dnes viem, ze mala pravdu, ja som otvorila mojou chorobou oci jemu a on ma teraz uci scasti svojej tvrdej skole, aby som zvitazila nad mojim ochorenim...
tym chcem len povedat, ze cloveka velmi formuje detstvo, ci dostava alebo nedostava lasku, ci je tyrany atd...ja som to pochopila na svojom priatelovi, bol to kruty boj, ktory si vyziadal svoju dan, ale mal jedno pozitivum, ten chlap sa uvedomil

kia32

Súhlasím s ivanka_83.Neviem nakoľko to je u teba vážne,ale treba hľadať v rodine. Ja som si vzala chlapa,ktorého matka je citovo chladná a po 6r. manželstva sa mi otvorili oči a bohužiaľ je taký istý ako ona,aj keď zo začiatku to vyzeralo,že je iný...