MAM 90KG a iba 18 rokov!

duro

Dobry vecer prajem . Ked mate problemy s nadvahou , tak mi napiste na moj email . Pomozem ,poradim . Seriozna pomoc!

xnusoba

drzim palce, mna to buduci mesiac tiez caka :-) aj ked len sklerotizacia...
ja pancuchy nenosim mam po napichani obvazy, na pancuchach mi vadi ze neviem hybat poriadne prstami na nohach :-)

hurvinek

xnusoba
robím s tým už ma raz operavali a teraz som objednaná na druhú operáciu za mesiac IDEM nato!!! Nosím aj pančuchy žeriem detralex je pravda že som to najaký čas odkladala, ale už:: IDEM Dúfam, že chvíľku bude pokoj a polepší sa to. Držte mi palce !

hmmmmmmmmmmmmmmmm

Eliser a vsetky podobne uvazujuce: Hovori vam daco jojo efekt???Mala som peknych 62kg/174cm. Lenze stacilo podpichnutie pubertakov ze akoze mohla by si schudnut..........a start, chudla som a chudla som az som mala 52kg, bola som nervozna a hladna. Jojo efekt sa odrazil v plnej miere. Zachvilu som mala 68kg. PANIKA samozrejme, bala som sa dat cokolvek do ust a hura 5kg dole. Potom som si svato svate slubovala, ze ODTERAZ jem pravidelne v malych porciach...lenze aj tei male porcie mi sposobovali ze sa vaha splhala hore. Opat hladovka a stres. Dnes som si vypestovala peknych 77kg a som zrela na psychiatriu...Jest? Nejest? Uz ani neviem. Takze to nie je o tom, ze preco s tym nic nerobili...AAAAle robili!

xnusoba

hurvinek
ja mam tiez zily, mam smolu ze to mame so sestrou dedicne, ale raz do roka chodime obe na sklerotizaciu....myslim ze je lepsie s tym nieco robit kym sa da ako sa neskor lutovat a nebodaj ist pod skalpel.

suzen__

hurvinek da sa schudnut aj upravou stravy a potom si len budes formovat postavu naprikald na fit lopte..alebo tym plavanim...hm?

hurvinek

pre xnusoba

Nieje to žart že necvičím. Ak by
simala nohy napuchnuté, že neobuješ okrem sandálov nič, brali by ťa krče od stehien až dolu, celý deň robila fyzicky v robote tak by si to nebrala ako žart. Keď som si kúpila rotoped tak ma zasa láme v kolenách. Niesú to len výhovorky jediné čo môžem a robím chodím plávať ak mi to čas dovolí.

hurvinek

ahojte, som tu nová a nedá mi nereagovať. Keď som prestala fajčíť sú to tri roky tak sa mi pekne nabalilo 10kg a teraz ich chcem dať dolu. Najhoršie je natom, že mám problémy so št.žlazou. Veľa toho nezjem vydržím aj tri týždne delenú stravu a potom sa utrhnem. Cvičiť veľmi nemôžem mám krčové žily poraďte mi ako" nato"