Zle sny, co to moze znamenat?

Príspevok v téme: Zle sny, co to moze znamenat?
babulka

neviem ci sa vobec dostanem moja temy k niekomu,ci si ju stihne niekto precitat ked sa tak divam ako to tu rychlo frcii:)
ale skusim:)
tak teda mam draheho uz rok..je to cuper cloviecik,moc ho lubim,prinasa mi do mojho zivota vela radosti a kraaasy,som moc stastna ze ho mam..ale problem je v tom ze mavam opacne sny s nim.casto sa mi sniva to ze ma podvedie,alebo oklame,zle s aku mne zachova:(..neviem cis a mi to sniva preto,lebo sa toho bojim,ale sa to raz aj naozaj stane..nemam z toho dobre pocity,trva to uz dlho a opakovane skoro kazdu noc.niekedy sa normalne zobudim na to ako placem v tom sne a skutocnosti mi aj trosku slzia oci ked sa prebudim.
co mam s tym robit?zle s ami potom vstava..i ked niekedy aj poviem tie sny svojmu drahemu a utesujem sa tym ze skutocnost je krajsia,ale vraj sny sa mozu stat realnymi a je to len odraz nasho podvedomia. a to ma strasi.prosim o nejake rady alebo pomoc.dakujem

...

Toto isté sa stáva aj mne už dlhšiu dobu neviem čím to bude a strašne sa bojím že takú to vec zažijem viem že ma môj miluje ale bojím sa ...

packo

zdravim zle sny znamenaju to dobre je to opacne ako by som vam mal to visvetlit napr ked sa vam stale snivaju kazdu noc zle sny to znamena ze ste na nieco chory nehoborim ze na hlavu prave naopak mozno ze ste chory na pečen alebo na pluca treba sa dat višetrit a vsetko moze robit aj psichyka. ale to co sa vam sniva to sa vam aj niekedy splni to mi verte ja som si us svoje dost vitrpel netreba sa ničoho a nikoho bat treba ist stale za svojim cielom.:D

nikolettta

babulka...mam ten isty problem ako ty :(

vobec nechapem preco, lebo vztah je uzasny a nemam dovody sa obavat, ale v snoch sa mi zobrazuje ako ma sklame alebo podvedie..... ci je to jeho byvala, alebo nejaka moja kamaratka, alebo nejaka situacia v ktorej sa zachova tak, ako by nebolo vhodneee..

budem rada ak nam niekto da vediet co to znamena, tie sny ma nicia.
dakujem za odpoved

.. a len dufam ze sa to nestane skutocnostou, o snoch sa hovori vselico

Este raz, dakujem

Eva531

Mne sa raz snivalo (v r. 2005 alebo 2006), ze pocuvam radio a tam zaznela informacia, ze uradujuci majster z Artmedie zvitazil na trnavskom stadione 3:1. Povedala som to otcovi, ktory je velkym fanusikom trnavskeho Spartaka a ten ma vysmial, ze snad neverim, ze by Trnava mohla doma prehrat s Petrzalkou. Snivalo sa mi to den pred zapasom a Trnava naozaj prehrala doma s Petrzalkou 1:3. Skoda, ze som si nebola zatipovat na presny vysledok. Odvtedy som uz nikdy viac nemala podobny sen. Skoda...

NoAngelDevil

Dobrý den,
dnes se mi zdál sen a ještě nyní se lehce třesu. Byla jsem uazvřená v našem bytě. Se svými dvěma bratry a mámou. Otec ani přítel nevím kde byli. Věděla jsem, že se mi to už jednou zdálo a , že u toho byl i jeden z mých bratrů. Už jsme to přežily. Něco nás pronásledovalo, ale nejen nás, ale i všude kolem. Nemohli jsme ven pro pomoc, protože jsme se báli, že nás to chytne a zabije. Neustále jsme se báli ve strachu a museli zavírat dveře i okna, protože se otevírali a šlo všude slyšet křik a umírání. Bratr něco říkal o řece Nil a o převozném, že musíš mít peníze. Potom se schoval ten bratr, který mluvil o nilu s mou mamou a zavřeli se. Chtěla jsem jim pomoci a šla za druhým bratrem který měl jít pro pomoc. Řekla jsem, že sním půjdu a najednou jsem zas slyšela ten křik a ohlédla se. Všude bylo ticho a zařvala jsem jestli jsou v pořádku, ale nic se neozvalo. Tak jsem řekla, že jdeme a pak najednou, že ano že jsou v pohodě. Pak jsem se probudila...uvědomila jsem si, že se dokážu vzbudit a musim...Docela se z toho snu třesu už se mi něco podobného zdálo ale byl tam jen jeden z mich bratrů ne mámá ani ten druhy bratr. O psech ani o otci a priteli jsem nevedela a ani je nevidela. Nwm co to znamena. Mohli by jste mi poradit?

Laura89

ach čo to vidim.. tento prispevok bol 16.01 ale 2009 čo som si nevsimla..to som tomu dala .ach ak si to babulka napriek tomu tu najde.. tak budem rada..

Laura89

milá babulka.. to ze sa ti nieco snivalo nemusi sa aj naplnit..
sny odrazaju casto aj to coho sa clovek boji..(tak som to niekde pocula) aj ja ked som mala priatela ..strasne som ho lubila a mala som podobne sny..ze ma podviedol a tak.. ale to bolo aj preto ze som mala k tomu dovod (stretol sa s par dievcatmi..hm:( ...Nakoniec sme sa rozisli.. on si nasiel inu..tak ..Ale myslím ze nie vsetky sny sa naplnia.. Uz sa ti niekedy co sa ti snivalo aj stalo?
Nekedy ze mame zle sny castokrat..ovplyvní..aj ked si na noc napraskame brusko..poznam to podla seba..
Vera som si dala okolo 22 gulas a potom sa mi snívalo ze sme kupili byt kde strasievalo... strasila tam dusa zosnulej..zavierali sa dvere..a pod.. mala som z toho hnusny pocit.. celu noc tento sen.. hm Čo to ma byt ..nechapem tiez..
ahojte..