babenky co mam robit? :(

Príspevok v téme: babenky co mam robit? :(
mandarinka

mam hrozny problem, a to ze sa musim stale vazit... teda nemusim ale som asi na tom "zavisla" chudnem a od noveho roka som zhodila 3,5 kg a neda mi to kazdy den sa kukneut na vahu ci to nie je menej... uz som si povedala ze dnes sa neodvazim ale odvazila som sa... :((( co mam robit???.... viem ze to nie je dobre ked sa clovek kazdy den vazi..:(

sajfina

tak sa budeme vzajomne podporovat,ty mna 25.1. a ja teba 30.1.=)ale tak jeden kusok este nie je velky prehresok,len aby polka torty nepadla do bruska=)

mandarinka

no tak to uplne chapem mna caka velka skuska na moje narodky... ze 18. mama mi spravi tortu no a nedaj si... a tych cokoladok tiez asi dost bude..:( no asi co som zhodila to aj naspat naberiem :( no ale necem.... takze to budem musiet neako prekusnut asi budem odchadzat z domu aby som to nevidela... :)

sajfina

a vieš kolko mam teraz doma cokoladok,bonbonierok s tiramisu som vcera robila,bo som mala meniny,joooj,kto to teraz vsetko poje,musim to dat z mojho dosahu,asi to pichnem k bratovi,nech to poje,on moze zjest vsetko a taky je stihly=(

mandarinka

no jo :D januarove deti su vynimocne :D no mne nieco hovor o tej cokoladke :((( fnuuk ja ked to vidim ze hmm :((

sisina

Ja sa tiez vazim skoro kazdy den, patri to k mojmu rannemu ritualu..., vahu mam v kupelni, tak to robim uz roky a vobec na tom nevidim nic zle. Ked mam menej, potesim sa, ked viac, poviem si, no, nemala som sa vcera vecer pri telke prezierat..:)

mandarinka

no tak mlada baba :) to mas v pohode to zhodis aj keby nechces neboj :D ja mam 17 teda len do 30.1 :D takze tak :)