babenky co mam robit? :(

Príspevok v téme: babenky co mam robit? :(
mandarinka

mam hrozny problem, a to ze sa musim stale vazit... teda nemusim ale som asi na tom "zavisla" chudnem a od noveho roka som zhodila 3,5 kg a neda mi to kazdy den sa kukneut na vahu ci to nie je menej... uz som si povedala ze dnes sa neodvazim ale odvazila som sa... :((( co mam robit???.... viem ze to nie je dobre ked sa clovek kazdy den vazi..:(

mandarinka

tak to zas nie ... :D nebeham po kazdom jedle na vahu... cez tyzden sa zvycajne vazievam vecer, lebo rano to nestiham ... a cez vikend rano... ale len raz za den.... myslite si ze to je normalne? ...

lenus

Vsak ono je to v poriadku pozret sa kazde rano na vahu, to robi asi vacsina... ale ak behas na nu po kazdom jedle... tak to uz nie =D

mandarinka

vsak ja sa vzdy tesim ked ju mam rovnaku alebo este nizsiu... proste ja som sa pokusala schudnut velakrat.. a teraz sa mi to konecne uz aj neako dari.. len asi neni dobre ked si to stale kukam tu vahu lebo potom ked mi zacne vaha kolisat (ak zacne) tak to nebude dobre ked to budem vidiet... si myslim aspon

mandarinka

:))) dakujem za rady no ale to by mi asi nepomohlo... :( a mame doma 2 vahy takze aj ked z jednej vytiahnem baterie ta druha je funkcna lebo to je ta stara nie na baterky...:( ah no horory so mnou

sissssa

aj ja sa vazim skoro kazdy den, hned rano. Lepsie sa mi potom orientuje, ze co si mozem dovolit spapat a tak. S vahou uz dlhy cas problem nemam, takze v tom nevidim problem