NECHCE KONDOM

Príspevok v téme: NECHCE KONDOM
help me

mam priatela, s ktorym sme sa uz par krat rozpravali na temu sex... chodime spolu uz pomerne dlho ale este sme to spolu nerobili...uz by sme to aj chceli spolu skusit, ale on trva na tom, ze to chce bez kondomu...prosim poradte mi pretoze som uz vela krat pocula, ze bez kondomu je sanca na otehotnenie az 98%...mam ale jednu kamaratku, ktora to s priatelom robi bez kondomu a vravi mi ze sa bez ochrany nemam coho bat ale aj tak mam pochybnosti...

zjuzjika

a inak hak ta lacnejsie nevyjde....len tak mimochodom..... zalezi na otm aku uzivas, ja platim napr dost penazi za nu....

sodo

ja netvrdim, ze to je najspolahlivejsia forma ochrany, ale urcite je to lepsie ako prerusovana suloz alebo samotny kondom.....a nie je to len jedna babka povedala, ale dospela zena,ktora skusenosti s pouzivanim ma

zjuzjika

ja si uvedomujem, co hak moze sposobit, lebo ju aj beriem....takze to viem,
treba si precitat aj neaky casopis od gynekologa alebo sa to spytat jeho..... ja som sa o tom informovala tento tyzden ked som u neho bola....tak preto viem, ze je to menej uvinne, ako hak a kondom..... a t je tak jedna babka povedala......
ja by som tiez radsej pouzivala pharmatex, ale nestoji mi to za to, ked viem, ze mi nedava taku uvinnost, aku pozadujem...

sodo

Povedali mi o tom zeny, ktore ho pouzivali, citala som fora, diskusie, clanky, informovala som sa o tom skor ako som to zacala pouzivat. Vies pre niekoho je lepsie zobrat tabletku raz na den ako pred sexom do seba davat nejaky gel ci tabletku. Zeny tomu neveria, alebo verit nechcu alebo je pre nich pohodlnejsie brat HAK, je to kazdeho osobna vec. Nikto si neuvedomuje co vsetko moze HAK sposobit.

zjuzjika

stale si ale neodpovedala na otazku, preco by baby radsej nepouzivali nieco, co nema hormony, ale je to prirodzene, namiesto umelych hormonov, ktore robia telu iba zle?no tak preco....
a este teda si mi neopovedala, kde si sa to docitala, na nete? ano, ?alebo ti to povedal tvoj lekar?

sodo

pretoze pharmatex nie je na trhu dlho a ide dost do penazi, stoji cca 250 sk a je na 15 pouziti, pricom ked mas hak platis na 3 mesiace oproti tomuto menej

zjuzjika

este mi povedz, ze si to citala na nete, lebo to je asi najpravdepodobnejsie.....a teda vysvetli mi este raz, preco by potom baby brali hak, kde je vela hnusnych hormonov a nepouzivali radsej pharmatex?

sodo

PHARMATEX ma podľa tzv. Pearlovho indexu 99,3%nu ochranu v prípade, že dodržíte všetky pokyny uvedené v príbalovom letáku. To znamená, že tehotenstvo podľa tohto štatistického údaju bolo zistené u menej ako jednej ženy zo 100 žien za 1 rok. Ochrana tohto prípravku je porovnateľná s ochranou hormonálnych antikoncepčných tabletiek.