krive zuby-strojcek

5andy44

no dakujem majka moc :) asi si ma presvedcila ja tiez nie som pekna takze to mam za jedno.tak apson tie zubky rovne mozem mat a este som sa chcela opytat boli to ked vam davaju strojcek?

majka_

pozri andy...

ja som pre svojich spoluziakov na zakladnej skole bola vzdy ta trafena, zubata, salena, postihnuta... blablabla... oporu som nenasla aj v ucitelke (najma 1. triednej, lebo som potom prestupila na druhu zakladku, lebo sa to nedalo vydrzat). a?

ja nie som pekna ani teraz (si to myslim, hoci mi kamaratky hovoria nieco ine). mam kilogramy navyse, tvar mam tucnu jak skrecok, zubky mi idu este kustik dopredu... atd. ale aj napriek tomu, nech si myslia co chcu spoluziaci, by som si ten strojcek dala. a ver tomu, ze na strednej skole zvyknu byt normalnejsi ludia. ale ak mas moznost si dat teraz strojcek vyuzi to. uz len preto, ze je moznost, ze budes ovela menej platit, kym nie si plnoleta. mne strojcek nasadil zubar v 17-tke (vybrala som si zleho zubara - bolo uz neskoro... potom som musela vsetko hradit sama) a mala som ho do 19-tky. radim ti dobre... pocuvni a daj si fixny strojcek. nie kazdemu nocny strojcek pomoze a i tak je lepsi vysledok, ak mas fixny...

jaja

nebud vadna ja mam strojcek a nepocitila som v okoli ziadnu zmenu vsetci su ku mne rovnaky ako predtym nic sa nezmenilo...a mam 14

5andy44

ano majka prave preto.lenze mi mama takych trapnych spoluziakov uz z nich mam komplexy kvoli tomu ze mam velky nos sa citim hrozne :( takze neviem som este na zakladke ale myslim si ze keby idem na strednu tak tam su normalnejsi ludia lenze to mi tie 2 zuby nebudu rast az 3 roky ..tak diki majka pouvazujem nad tym

majka_

nechces nosit strojcek (fixny) lebo sa bojis, ako na teba budu pozerat spoluziaci? dnes su strojceky v mode sa da povedat. nosia ich aj celebrity, ktore chcu mat krasne zuby a nadherny usmev. mozno by ti vyhovoval nocny (snimatelny) strojcek, ale ten ti neda zubarka za kazdu cenu. ak mas krive zubky, tak ti odporucam radsej fixny. ja som fixny nosila, spoluziaci si ho pomaly ani nevsimli. zacala som ho nosit v 2. rocniku na strednej skole a v maturitnom rocniku sa jedna spoluziacka na mna zadivala, ze jak je mozne, ze uz mam tak pekne rovne zubky a nemala som take. a ja ze som nosila strojcek. a ona: fakt? to som si nevsimla. a to sme normalne komunikovali. nemas sa zaco hanbit - a uz vobec ne za strojcek. urcite ti pomoze.