preco je ticho?

Príspevok v téme: preco je ticho?
ticho

Po roku sme sa rozisli s priatelom , pretoze nase city ochladli.Zostali sme kamarati a casto sa kontaktujeme.Ked som to oznamila mame, prestala sa so mnou bavit.Zostala urazena a nereaguje na nic...Uz to trva 3 tyzdne a uz dalej takto nevladzem.Urobila som nieco zle???Ked som sa jej vcera spytala, kedy sa uz zacne konecne so mnou bavit, len zazrela a buchla dvermi.Som z toho uz na nervy.Ako mam ist na nu?

cica mica paradnica

jj to maš pravdu nemaju ved to je nas život..aj ked často si myslia že robia dobre..opak je pravdou...no podla mna ak osud chce aby sme boli s tými partnermi tak nas da dokopy skor či neskor...

cica mica paradnica

awoj ticho. no ja mam skoro podobny problem, len rozdiel je v tom ze moja mama sa so mnou bavi...ale neustale sa so mnou hada o tom ze som sa rozisla s byvalym a ze robim chybu a podobne.. neustale mi to vycita ...vraj budem lutovat a podobne.. no a este aj fotrik s tym zacal neustale sa kvoli tomu hadame... :( uz neviem ako jej to mam vysvetlit ze je to takto lepsie lebo aj tak nevie co vsetko bolo medzi nami.. tiez neviem ako jej tomam vysvetlit... :(

barbor

a chcela som este povedat, ze ty si nespravila nic zle, je to este chvalihodne ze ste ostali kamarati, ja by som napr. toto nedokazala, viem ze ta to boli, ale nesmies sa tvarit, ze si spravila nieco zle a vobec sa jej neospravedlnuj, ona ma svoju pravdu, a ked si uvedomi co spravila bude jej to luto... skus jej povedat, ze ta velmi ranila, ze uprednostnuje niekoho ineho pred tebou, ale ze sa jej nemas preco ospravedlnovat a ani sa jej spovedat. ze si jej povedala, vsetko a ze si cakala podporu, a jediny kto koho sklamal je ona teba, ale ze ty ju nezavrhnes za to ako ona teba... bude sa asi rozhorcovat, ale bude urcite nad tym rozmyslat

barbor

nevie aky mali medzi sebou vztah, ale je dost mozne, ze tvoj ex nebol az taky uprimny k tebe. mozno po rozchode tvojej mame nieco povedal, aby vyzeral ako chudacik on, alebo povedal vlastnu interpretaciu vasho rozchodu. a tvoja mama sa mozno hneva na nieco co si ani nespravila, alebo co sa ani nestalo... niekedy staci nieco jemne prikreslit a vysledok je totalne iny... to ze sa do neho zalubila je mozne tiez ale to by si si asi vsimla nejake naznaky pred tym...

ticho

Baby ono sa to uz vystupnovalo.Po mesiaci ticha, mi mama vcera vynadala.Nemoze prezit moj rozchod a moj byvaly sa s nou ide dnes porozpravat.Povedala mi, ze sa vo mne sklamala a ze som svoju rodinu vodila za nos, ze uz nechce nikoho spoznat z mojho zivota.Velmi ma to bolelo.

angela

ano vobec sa s tym fakt netrap ono to prejde samo vždy zahoji vsetko čas niekedy treba vela vela času niekedy malo podla toho aka vec vsetko patri k životu tak ako radost aj smutok ved vies tak ahoj

ticho

asi je to pravda ,ale aj byvaly sa ma pytal , ze ci sa ma s nou porozpravat, ale to som razne odmietla....ono ju to hadam prejde ...dovtedy sa budem rozpravat sama so sebou:)

angela

vsetko chce čas nechaj to tak predsa je to tvoj zivot a okolie sa musi s tym zmierit hoc ci nechce neboj ju to prejde