Tak a dost!chcem zmenu!

Príspevok v téme: Tak a dost!chcem zmenu!
be thin

baby neviem ako vy ale ja uz mam toho fakt plne zuby...par kil navyse celulitida a niekolko desiatok diet mam uz na svojom konte,no zatial sa ziadny vysledok neukazal.preto som sa rozhodla skoncovat s dietami-ktore zevraj nemaju ucinky...zacnem konecne pravidelne cvicit budem pravidelne jest polovicne davky a budem vela pit...mojim cielom je nieco dokazat do maja,kedy odchadzam do francuzka na tri tyzdne s mojou triedoua tak sa tam za seba uz nemienim hambit...kazdy den(ak sa dostanem na net)budem pisat ako sa mi dari..kolko som toho zjedla a kolko som cvicila...navrhujem aby ste sa pridali...snad to pojde lahsie..navzajom sa budeme motivovat:)

maria-ba

Ak chces schudnut, daj si zalezat na dobrom stravovacom rezime. V prvom rade si priprav dobre ranajky - napr. vynikajuce
Bircher-Benerove musli (recept a informacie najdes napr. tu: -odkaz odstránený-
a postupne k veceru jedz stale menej - tzn. lahsi obed a este lahsia vecera.
Drzim palceky

miro.83

la_misma: To neni ani sendwich co jem ale je to take chrumkave a ked do toho dam tuniak plus salat a trocha horcice tak to je super. Tie chleby ci ako sa to vola je Multigrain crispbread od znacky FINN CRISP.

la_misma

hehe :)
vdaka.. to s tymi bielkami vyskusam..
a tuniakovy sendvic si robis z akeho sendica? ja som u nas este celozrnny nevidela.. tak neviem :)
a ten salat.. ten je nahodou chutny.. ja mam rada zeleninu.. a odteraz k nej budem pridavat aj tuniaka :) mnam uz sa tesim :)

miro.83

la_misma: No moje recepty nie su boh vie co znaci aj o tom, ze vzdy co si spravim tak si aj zjem sam (v tom co si spravim je minimum tuku a strasne vela bielkovin, preto ta chut nie je az taka skvela). Ale mam tu vyhodu, ze mi to nik nezje. Napriklad spravit si tuniakovy sandwich, cestoviny s tuniakom, prazenica s vajecnych bielok a tuniakom, ci tuniakovo-zeleninovy salat neni az tak spatny napad a da sa to zjest. Okrem toho na nete mas plno receptov pozri na google a hodi ti dost odkazov
www.google.sk
Najlepsie je si to spravit najme s tym co ti chuti a z coho sa moc nepribera. Pretoze neni dobre neco jest, ked ti to vobec nechuti, tym si iba zhorsis chut do chudnutia.

la_misma

hehe, sry ssia :) mna nastvalo, ze to tu upadaa riadne.. kazdy den tu kukam, a vzdy je to mimo temy.. teda takmer mimo temy.. a be thin tu prispieva velmi sporadicky.. tak som to preniesla nechtiac na teba hehe :D
chapes.. ja vzdy ked sa kuknem, ze jeeej dnes je tu nieco nove, a vzdy je to nieco ine, co cakam ze tu bude.. vzhladom na nadpis a tak.. takze prepac..
a mirko, teba si nedovolim urazit :D

ale mohol by si tu pridat tie recepty na tuniacika.. co povies?? :P kupila som si par plechoviek :) tak cakam na tvoje rady :)

kaltia

be thin: písala si naposledy že chceš spraviť zmenu, že ideš cvičiť,a aké sú výsledky? je to lepšie ako diéty?

miro.83

sisa33: Dufam ze ma nikto neukrizuje ze som ti odpisal. Cestoviny su dobre na chudnutie tak ako ryza. Tmavy chlieb nemusi znamenat, ze je celozrnny inak nevadi, ked si dobrajes kludne aj biely chleba pri ranajkach to nevadi, ovsem celozrnny je predsa celozrnny, ktory obsahuje viacej zivin a tym je zdravsi. Ovsene vlocky pomerne pekne neasytia a obsahuju pomerne vela zivin, ktore su v dietach dolezite okrem toho ovsene vlocky v dietach je radsej davat do dvanastej hodiny. Med neni moc vhodny do diet ale tiez pri ranajkach moc neuskodi ak ho neni priliz vela. Cottage syr, tvaroh a zelenina je super do diety, najvhodnesie na veceru.

Alternativa

Sorry, necitala som vsetky prispevky, takze pridam moj, pre mnohych mozno usmevny :o) : ak chces do maja nieco dokazat, tak si daj denne hodinku francuzstiny alebo anglictiny navyse /jazyk, ktorym sa budes vo Francuzsku dorozumievat/. Ked si ho dennym drillom zmenis na plynuly, tak vsetci budu "zirat", aku "cajku" maju v triede. Ale treba aj pohyb a zdrave stravovanie :o)

sisa33

la_misma, skvela intuicia s tym dietatom... z teba by mal byt psycholog

aj by som zalozila novu temu, ale pytam sa tu konkretneho cloveka ktory si to skor vsimne tu kde uz prispieva...

a navyse neviem co mas za problem, ked mi odpovie, rada moze pomoct aj tebe, aj slecne/pani ktora tuto temu zalozila.

a navyse je to tu volne a prispievat sa moze takisto volne... nemam pocit ze by som napisala alebo sa spytala nieco od veci takze tak...