kruhy pod ocami...

anjelik

Ahojte...ja mam tiez bohuzial kruhy pod ocami,lebo mam svetlu plet tak mi presvitaju zilky pod ocami,skusala som ten lad,,no pomohlo,zilky sa stiahli ale asi o 10min sa to vratilo,ani vrecuska z caju nepomahaju,pomaha mi jedine korektor..No kruhy pod ocami mozu byt aj z nedostatku spanku a pocula som ze ak nechces mat kruhy pod ocami,tak nepi pred spanim vodu,,nieco na tom pravdy bude..tak sa drzte..ja bez korektoru ani na krok!pa

...........ada

dost pomaha ked si masirujete tie kruhy alebo ked si ich mierne stipete potom sa pokozka prekrvi a su fakt omnohom mensie ;)

tronka

ahoj ..
liaa ma pravdu lad pomaha aj to odporuca vela ludi,,a make up pouzivaj korektor ale svetlejsi ako je tvoja pokozka samozrejme ak budes pouzivat tmavi korektor tym tie kruhy len zvyraznis
drz sa

misa6

No ja az take kruhy nemam, ale aj tak si zosvetlujem oblast pod ocami. Na make up si potom este nanesiem taky husty, najblelsi odtien make up od Dermacol- je to v takej zlatej tube a staci toho skutocne malo, aby mi nevystupili vrasky alebo nebol efekt masky. Potom si este rozjasnim tvar rozjasnovacom z Mannhatan. Aj ked som fakt unavena, plet mi potom krasne ozije. Samozrejme k tomu patri aj ostatne licenie, bronzovy puder na naznak opalenia a samozrejme trosku ruzovej na licka. Je to jemne, prirodzene a zdrave. :-)

liaa

pre:212154
vies 212154 moya spoluziacka mala to iste a ver tomu ze to nie je lahke..ja viem ze je to uplne nic oprpti tomu ake maju problemy iny ludia...ale moja spoluziacka z toho mala psych. problemy ..proste kazdy sa jej na zakladke smial ze mutant..atd...a ver tomu ze zyskat si znova sebavedomie nie je vobec lahke