Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Afty a opuchnute dasno

Príspevok v téme: Afty a opuchnute dasno
blaznivashelly

Mam strašne napuchnute dasna, mam pocit že mi vyliezaju az zo zubov,cele červene... usta plne áft a velku bolest. nemožem poriadne ani jest. doktorka mi povedala že je to sposobene nejakym virusom, mam na to vodičku aj vitamin B antibiotika, vyplachujem kamilkovym aj repikovym čajom... ale stale mi to pribuda, každy den nove afty. prosim vas ak ste to mali už niekto poradte mi budem velmi rada a ak vie niekto po kolkatich dnoch to asi mizne, mam to od stredy ..strašne ma to boli naozaj a chcem sa toto uz ZBAVIT.. Dakujem velmi pekne. pekny večer

Cristiano

Urobil sa mi aft vzadu na stolicke jak zacinaju zuby..urobil sa mi tak,ze ako keby sa mi posunulo dasno na stolicku a na tom dasne mi vznikol ten aft,tym padom nemozem ani spojit sanku..ma niekto podobne skusenosti ?

JonnyR

auuu ludia pomoooc............pred mesiacom som mal na dasne bolestivu aftu, aj k zubarovi som isiel. Povedal mi ze je to virusom. Potrel som to liecivou vodickou a bolo okej. A zase je to tu a este horsie. Aj horucky som mal. Au bolia ma 4 dni uzliny a dnes uz aj mandle. No koniec, toto je konecna. A ten liecivy roztok uz asi nepomaha. Co mam robit, mam ist s tymi mandliami k doktorovi?? ale ku ktoremu? K zubarovi, ku krcnemu? piste nietko, rychlo.
awesomeone@post.sk

rix

afty su príčinou oslabeného imunitného systému, chýba vitamin C a B, predchádzat sa dá uživanim týchto vitaminov+echinacey "*". uz ked ich máte, pozor na podrazdenie pri umyvaní zubov, nepit a nejest mlieko, cokoladu, oriesky žiadne, ...pomaha cibula+"*" ...skoda tá ze kym prejdu trva od týzdna a viac

muca

Prvý krát som dostala afty a je to strašne bolestivé (na jazyku, pod jazykom a na pravom ďasne. Bolí ma z toho aj oko a celá lícna kosť, neviem či to môže s tým súvisieť. Ak má niekto s tým skúsenosť nech mi prosím poradí. Užívam cyklosporín - Sandimun.

MaPr

Mily MUC, neviem ako ty, ale ja som sa v skole ucil ze afty nie su infekcne ochorenie, cize nie je prenosne bozkavanim... Nie je to Herpeticka infekcia, ale vriedky vznikle na imunologickom podklade

- mira

Pri aftoch nesmiete oslabovať oblasť úst. Oslabuje ju hlavne cukor - jednoduchý, dvojitý, trojitý, t,j, repný, ovocný, hroznový, mliečny. Problémy zvyšujú i ovocné kyseliny, aromatické a povzbudzujúce látky, chemické aditíva, rafinované potraviny. Bielu múku nahraďte celozrnnou z dôvodu prísunu minerálov a B vitamínov. Zo začiatku nie je vhodná ani surová zelenina, len krátko alebo dlhšie tepelne upravená z dúvodu prísunu minerálov a zmeny pH do zásaditosti.
Nadmerný prísun tukov a tiež tekutín, je potrebné obmedziť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.