Ľahka vysoka skola

ewelin28

swistica....mas ty nejaky titul vobec??...studovala si na KU??..je pravda, ze je to mlada VS...a titul tu dostanu aj taki, ktori si ho nezasluzia..ale to je vsade..ja tu studujem..a osobne ma dost hneva...ked vidim zopar "primitivov", ktoych odtial este nevyhodili..ale ja som z tych poctivejsich studentov..a kazde skuskove obdobie sa minimalne 3 tyzdne v kuse ucim...moja spoluziacka presla z UMB k nam..a povedala..ze tam je tazsie skusky urobit..to je pravda..sa ani nedivim, ked maju takych profakov ako maju...ale ze na nasej skole..teda na KU..sa uci ovela viac... a su na nas dost narocni..aj teraz ked piseme bc.v porvnani s iynmi skolami a ich bc pracami...tak na tvojom mieste by som cusala..ked sa nerozumies :)..vdaka takym ako si ty..sa o nasej skole hovori to, co sa hovori..bohuzial :)

luppienok

Najlahsia - socialna praca. Tento odbor, ked pocujem niekoho, ze ho studuje....no, stupa mi tlak. Vobec, cudujem sa tym ludom, ktori na tento smer idu. Vsak ved uz skoro kazdy 3-ti ma socialnu pracu. Neviem, kde sa s tymto odborom este chcu uplatnit.

Ghost

Socialnu pracu studovat urcite nebudem, lebo mna bavi biznis a internetove podnikanie, ta skola elektornicky obchod a managment, prosím hod mi link a zaujala ma aj marketingova komunikacia, myslim ze by to bolo to prave premna, mam uspesny online shop, potrebujem uz len dobru vysoku a komunikacia je velmi dôlezita, tiez som komunikativny a rad rozpravam, radim zakaznikom aby boli co najspokojnejsi. Dakujem za tie webstranky, ak si teda najdete cas.

asdasd

Ghost, ja chodim na ZU FPEDAS- obor Elektronicky obchod a manazment. Nie je to lahky obor, ale neviem si vynachvalit:)

babenka1

Ghost: pochybujem, že existuje odbor na vysokej škole, ktorý by sa zameriaval len na podnikanie na internete - to by bola strašne úzka špecializácia. Také niečo nájdeš skôr ako kurz v Akadémii vzdelávania, alebo v inej inštitúcii. Netvrdím, že na vysokej sa to neučí, ale pravdepodobne len v rámci nejakého predmetu, nie ako samostatný odbor. Ja by som ti poradila marketingovú komunikáciu na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave.