co mám robiť.. prvýkrát v takejto situácii..

Príspevok v téme: co mám robiť.. prvýkrát v takejto situácii..
ewinka

po 2 rokoch vztahu ma moj milovany podviedol... powedal mi to vcera... som zufala... mam odpustit..., ist dalej, alebo ho kopnut... a rozist sa s nim, strasne ho milujem,... ale.. hnusi sa mi uz len predstawa lahnut is s nim do postele..., planovali sme si spolocnu buducnost..., aj on mna miluje. viem to... ale.. bol s inou... co mam robit... ako sa k nemu spravat, hm???
len ma neodsdzujte prosim... :( uz nevladzem,

ewinka

no dakujem za vsetky komentare... :( ja... neviem co mam robit, naozaj, zabila by som ho, aj odpustila by som mu... ale neda sa s tym zit... :(( neda... to je take tazke ze az... ten pocit... ze sa ho dotykala ina zena, bozkaval inu, hladkal ju...
a dovod toho, ze ma podviedol? asi mi ani neuverite... ale.. : vraj sme sa v ten den, ci vecer pohadali... neviem kedy!! :((( a on mal z toho depresie... tak.. isiel si niekam sadnut ci co.. a proste tam natrafil na tu stetku..
baby a chalai verte mi, keby som ju poznala... onaa je mrtva... :( nejaka suka mi rozbila cely zivot.. a samozrejme on s nou..

teriq

no tak ja som tomu mojmu povedela, ze len raz a mu ho odrezem :)!!!, takze urcite vie, co by ho cakalo potom.. Dost som ziarliva teraz a neviem si predstavit kebz s nejakou inou...

cikitkaaa

napriklad ked sa pohadate ak to bola jeho chyba a ignoraciou.. ignoracia vemmi pomoze ..alebo pocit ze vas straca, a preto aj koli mne prestal fajcit. asi je to divne no verim si viem ako na to a ja ho milujem najviac na svete! a aj ked som ho ignorovala (pokial si zasluzil)tak mi to bolo strasne luto ALE az ked mi zacal vypisovat deprimujuce smsky tak som sa mu ozvala. asi som svinka no co uz :) ale milujem ho a viem ze aj on mna a este take chytaky: ked chcete vediet ci vas podvadzal. a ked sa kludne rozpravate a naraz poviete, laska milujem ta dufam ze ma nebudes nikdy podvadzat, alebo - ked niekde bol " ...a podvadzal si ma?? ked mate oči 10cm od seba,lebo vtedy spoznate co je klamstvo.. " ale nie tak ze som na neho vyletela,proste kludne a tak. a napr tou ignoraciou si zvykol na to ze tie veci co robil,robit nemal a uz ani nebude. babyyy treba si ich vycvicit. ale nie tak aby si on zvykol na to ze "vsak ked sa odrazi,vsak ju to prejde a ozve sa mi". :) asi tolko. aspon nieco z mojho zivota co na chlapov zabera/ alebo aj vyvolavanie pocitu ze mi na nom nezalezi, samozrejme to bolo na zaciatku vztahu raz som mu vyznavala lasku raz som mala nahaku.teraz ked som si nim ista.. uz mu take veci nerobim. a respektujeme sa .. aj ja jeho aj on mna a pre "bla" chcela by som vediet co mas ty v hlave a koko mas rokov:)

Pac

Je tazke ho opustit ked ho milujes a kedze ste si planovali spolocnu buducnost ale podviedol ta raz a u muzoch plati ze co spravia raz spravia aj druhykrat.Takze ja osobne by som si vybrala kopacky

vinka

no tak ja by som svojho okamžite opustila a žiadne rozprávanie, len nech sa pobalí a nech sa oňho stará tá druhá. a hneď by som mu to vrátila a nech to sviňa vidí. a myslite si o mne čo chcete, ale len to na nich platí. potom by možno čas ukázal, ale aby mi to odpustil a ja jemu, tak tam už je láska. a aby to mohlo fungovať dalej musíme si byť , podotýkam podľa mňa, kvit. Inak sa to časom bude vyhadzovať na oči. toť môj názor