STUDIUM PSYCHOLOGIE

Príspevok v téme: STUDIUM PSYCHOLOGIE
zuzak

Nechcela som tu povodne ist s touto temou ale tak vidim, ze je tu uz viac takych co sa tykaju skol tak to vyskusam. Chcem si podat prihlasku na VS - psychologiu a chcela by som sa spytat tych, co psychologiu studuju al. uz dostudovali na par otazok. Ako ste sa pripravovali na skusky? Viem ze sa robia testy z biologie cloveka, trochu matematiky, nejake povahove vlastnosti sa zistuju...Ake predmety sa studuju na zaciatku? Je to velmi tazky odbor? Teraz sa tam hlasi velmi vela ludi a pravdepodobnost prijatia je dost mala, preto by som chcela nejake rady od "skusenejsich" ako sa poriadne pripravit a zvysit tu malu pravdepodobnost...Dakujem vopred za rady.

psychol

Studujem psychologiu v BA na UK. Prijimacky boli dost narocne, nikoho nebrali bez nich. Biologia, matika(hlavne kombinatorika a pravdepodobnost), psychologia, vseobecny prehlad a psychologicke testy.Vela ludom pomohla pripravka, ja som tam nechodila. V prvom rocniku sme mali socialnu, vseobecnu psychologiu, informatiku, propedeutiku, neuroanatomiu, neurofyziologiu, psychologiu osobnosti, vyvinovu psychologiu, jazyk a este nieco, ale nepamatam sa uz.

cokoladka898

ahoj, ja sice psychologiu nestudujem ale kamoska ano. na skolu ju zobrali bez prijimacok tusim, mala ciste jednotky, takze test neviem z coho sa skladal. A ake ma teraz predmety?co si pamatam tak zaklady vseobecnej psychologie, dejiny psychologie, profesijnu etiku, anatomiu nervoveho systemu a este nejake ale to si uz nepamatam, musela by som sa spytat.
Ak by si mala este nejake otazky rada ti odpoviem, teda spytam sa jej a potom samozrejme. pa zatial