JE ESTE KRPEC :-)

Príspevok v téme: JE ESTE KRPEC :-)
bublinkaa

Moj problem je v tom, ze som sa zacala pacit jednemu chalanovi. Ale on ma len 18.rokov. Mozno si poviete kolko mam ja :) ja mam 23.rokov. Pripadalo mi to na zaciatku smiesne ale teraz som ho trochu spoznala a tak a je zlaty, dokonca som sa pristihla ze nanho myslim. Sibe mi? Nikdy som nemala mladsieho chalana a vobec priatela som mala vzdy medzi 27 - 32. rokov. ale teraz neviem co to je :-) Ved si hovorim, ze je este krpec, chodi do skoly atd.. A tak aky je vas nazor na takyto rozdiel?

mato#

hoddd - ten prispevok som pisal uzivatelovi, ale v zasade sa hodi aj ako odpoved na ten tvoj...akurat doplnim ,ze momentalne to beriem ako vyhru, ale neviem co bude casom...mozno to bude tak ako si napisal...Zajimave, clovek ma 25r a v zasade vsetko co potrebuje na slusny zivot a stejne neni stastny...lebo ma chlapi trapi presne to o com tu piseme...

uživatel

mato tak dobre ze si pochopil ze ti nechcem zle.. chlapi predsa musia drzat spolu :-)..ked si s nou stastny tak s nou ostan.len vies ludia ktory vas nepoznaju to nebudu brat ako normalny vztah zalozeny na laske..ale budu sa cuduvat a pytat sa ze preco asi je ten chlap s nou ..vies ako to myslim

mato#

ved ja tiez nehovorim ,ze ten moj vztah je idealny po stranke vekovej a uz vobec ho nechcem davat za priklad, pretoze sa bojim v pripade spolocnej buducnosti presne toho co si napisal...My sme spolu 3 roky, vsetko klape uplne uzasne, by som nikdy nepovedal ,ze aj cez takyto rozdiel to moze byt tak uzasne a pekne...ale vek nezastavis, to je problem a velmi dobre si to uvedomujem...

hoddd

mato myslis ze ked mas starsiu priatelku je to vyhra? Za chvilku zacne starnut, uz ta nebude pritahovat a zacnes si sam vsimet mladsie zeny ktore ta budu vzrusovat. potom zistis sam , co je to ten vekovy rozdiel..

uživatel

preco stale spominas ten vek 55-60.. ty mas od toho veku este daleko daleko a nemozes s istotou povedat ze ta najozaj bude podvadzat .. ved ona tiez nebude nejaka mladica..chapes co ti chcem povedat.. ked sa iba tohto bojis a preto si si najsiel priatelku o 15 rokov starsiu tak to podla mna nieje dobre.. nechcem sa ti do toho miesat ale je to tak.. uvidis o 10 rokov ten vekovy rozdiel bude citit intenzivnejsie z dna na den..

mato#

mozne to je, nepotvrdim to ,ani nevyvratim, ani sa nechcem hadat...jedine co som vlastne chcel povedat ,ze v oblasti sexu je pravdepodobne ze mozu vzniknut problemy...Ja by som ZATIAL nechcel prartnerku o 10 a viac rokov mladsiu, bal by som sa toho ,ze v 55-60 a viac rokoch jej proste nebudem stacit ,to je bohuzial realita.Ty mas o 5rokov, to myslim ,ze je pohoda...

uživatel

ved ja nehovorim ze to co robis ty je nieco zle.. vobec nie .. len to som chcel povedat ze keby si mal napr. priatelku o 10 rokov mladšiu tak by si asi zmenil ten svoj vzorec ze najlepsie je ked je zena mladsia a muz starsi

mato#

len jedna poznamka k tomu tvojmu prikladu: ano, su aj take pary, kde zena je zabezpecena a chlap sa pricucne ,ale tych pripadov je daleko menej...drtiva vacsina je naopak, ked sa mlada zena pricucne k chlapovi co je zavodou :)