JE ESTE KRPEC :-)

Príspevok v téme: JE ESTE KRPEC :-)
bublinkaa

Moj problem je v tom, ze som sa zacala pacit jednemu chalanovi. Ale on ma len 18.rokov. Mozno si poviete kolko mam ja :) ja mam 23.rokov. Pripadalo mi to na zaciatku smiesne ale teraz som ho trochu spoznala a tak a je zlaty, dokonca som sa pristihla ze nanho myslim. Sibe mi? Nikdy som nemala mladsieho chalana a vobec priatela som mala vzdy medzi 27 - 32. rokov. ale teraz neviem co to je :-) Ved si hovorim, ze je este krpec, chodi do skoly atd.. A tak aky je vas nazor na takyto rozdiel?

mato#

ja nehovorim ,ze vsetci by to tak mali robit, to som nepovedal...napriklad u teba tych 5 rokov neni podla mna velky rozdiel...

uživatel

a ja zas poznam par kde ma chlap 28 a jeho frajerka 44.. a vies preco su spolu? lebo frajerka vlastni bar,restiku, eroticky salon.. a on je rad ze je za vodou a nemusi pracovat..samozrejme ze ju aj podvadza s mladsimi..len tolko k tomu

uživatel

dobra kravina a ked tvoja zena bude mat 60 a ty 45 tak ju nebudes podjebavat??.. a mimochodom ... mam 31 a moja zena 26 a som uz 5 rokov statsne zenaty ..

mato#

PS: nehovoriac o tom ,ze vela mladsich zien chce partnera len pre majetok a zabezpecenie, malokedy tam je nejaka extra laska...ale tak niekomu to vyhovuje, pretoze zase chapem ,ze stary chlap ma mladu pipku len ako imidzovku...Poznam velmi vela parov kamarat kde je zena o dost mladsia a skoncilo do podvadzanim alebo rozvodom...Naopak poznam velma parov kde to je naopak, neviem preco ,ale v tomto vzorci je viac ucty, viac si vazia jeden druheho atd...

mato#

pocitam ,ze ty si uz stary dedo, ked mas zafixovane ,ze muz sa ma postarat o zenu, dneska to uz neplati, je vela zien ,ktore su samostatne a staraju sa o rodinu.

Len jednu vec k tomu, ked budes mat 60 a zenu o 10-15rokov mladsiu a bude chcet sex, tak si pis ,ze ty jej ho nedas...co spravi? Bud ta bude podjebavat ,alebo ta opusti...Muz po 50-55 rokoch je na urovni zeny v 60-65rokoch.BTW: zena je na vrchole sex. aktivity v cca 35-45rokoch ,chlap v 25-30 :) cau

uživatel

a este k tomu vzorcu.. muz by sa mal postarat o ženu a nie žena o muza ked hovoris ze do buducna je lepsi vrozec mladši muž a staršia žena..

uživatel

mato- ked budes mat 35 a ona 50 tak potom sa ti dufam otvoria oci.. a este k tomu vzorcu ze muz mladši a zena starsia- no vaciu kravinu som dnes asi ani nepočul..vzdy to bolo tak ze muz by mal byt starsi od zeny. ale nemusi to vzdy byt tak..ale ty to asi vnimas tak ze ked mas ty zensku pomaly v prechode tak by to tak mali robit vsetci a bolo by to fajn.. aj ty sa nepokladas za krpca ked mas 25? sa uvedom jake nezmysli tu taras..

mato#

narovinu, ja berem vsetko co ma do 25 ako krpcov :) Je pravda ,ze do 20r vnimam vsetko ako deti, ale sak to je jedno :) Ja mam 25 a moja zenska 40, mohol by som byt pre nu krpec,decko, ale nejsom...preco? mozno tym ,ze mam dobru, pracu, mam byt, som zodpovedny, pozorny, milujem ju, viem ako sa spravat k zenam,mam svoje nazory atd...tym som chcel povedat len tolko ,ze nezalezi absolutne na vekovom rozdiely ,ale skor na tom ako si rozumiete !!!
Dalsia vec je ,ze podla mojho nazoru je do buducna lepsi vzorec mladsi muz a starsia zena ako naopak...(rozoberat to nebudem je to nadlho, ale plati to velmi casto)
PS: ser na to co hovori okolie.Skutocny priatelia to pochopia a dopraju ti stastie...