Hrcka na zadocku

Príspevok v téme: Hrcka na zadocku
klarika

Ahojky, chcela by som sa spytat, co moze byt hrcka na zadnici nevytrca a nie je vyditelna len je hmatatelna a dost boli pri dotyku. Vlatne tak som ju objavila den ma bolelo pri sadani na tvrdsie stolicky, no nic tam nebolo. Na druhy den som sa skumala a je je asi 1cm velka ked ju chytim prstami... Neviem ci je to banalna vec, prasknuta cievka alebo neviem, preto neviem ci mam ist k lekarke.

bublifunka

Zdravím. Ja mám skúsenosť s takými hrčkami. Mala som na začiatku zadku (to mi vyrezali na chirurgii) a dvakrát presne "medzi nohami". Vždy mi na to zabrala Gáfrová masť. Druhý krát som tú hrču mala veľkú jak golfová loptička. Nechcela som to ísť rezať, tak som vyskúšala gáfrovú masť a opäť mi pomohla. Po 2 dňoch natierania mi to prasklo a teraz sa to hojí. Ak sa bojí niekto lekárov a rezania tak ako ja, nech skúsi najprv tú gáfrovú masť. Síce "trošku" smrdí ale mne vždy zabrala :) Hádam niekomu pomôžem :) Veľa zdravia ! :)

trololol

prosoim pomoc mam na zadku presne pri analnom otvore hrcu je velka vydno ju je aj hmatatelna nemoze to byt ckor alebo vytlacena zilka?

R I T M O

Zdravim chcel by som sa spytať mám nejakú hrčku na zadku presne pri analnom otvore je bolestivá hmatatelná a je hu aj vidno neviete o čo prene môže ísť.

denisa

prosim pomoc mne sa spravila nejaka vyrážka na pošve ...pomoc je taká do fialova bojím sa prosím ak viete niečo o tomto nepíšte mi na Mira_love@azet.sk

Ivka 1

Petula je to sinus pilonidalis už sa tu na zdraví o tom hodne písalo , viem Ti poradiť ak budeš chcieť. Môj syn to mal a vyhli sme sa operačnému zákroku.

katrineka

ked uz sa tu rozobera tato tema okolo hrciek..ja mam od narodenia pri konecniku ako keby taky chvostik..nikdy ma to nebolelo, nikdy mi z toho netiekla krv ani nic..len proste je to ako keby taka nazberana kozticka ..fakt ako taky maly chvostik..nenasla som o tom nic na internete, neviete co to moze byt? mate to niekto?