Moj chalan si za sluzby pyta sex odo mna (POMOZTE MI)

Príspevok v téme: Moj chalan si za sluzby pyta sex odo mna (POMOZTE MI)
jana mala

Dobri vecer.Poradte mi,co mam robit,ked som este panna,ale moj chalan si za sluzby pyta sex odo mna?Mam sa branit,aby som mala co potrebujem a za coje plateni?Na koho mam zavolat,ked zase bude pytat?Ja sa tak strasne bolimze bude zas chcet sex a ja nebudem mat sili na obranenie.On je velky,a ja na voziku.Pomozte,prosim.Dobru radu mi napiste,velmi pekne dakujem!

ivanka_83

zivot moze byt krasny aj na voziku-sice obmedzeny ale krasny.nikde neni napisane, ze nenajdes lasku.ved aj muzi su na voziku.ale ja by som s nim nespala, len z donutenia, alebo preto, ze uz nikdy nebudem mat prilezitost.proste ked sa na to necitis, tak to nerob.a ked sa bojis, ze si vezme aj bez tvojho suhlasu, vymen asistenta

kajka

Ak si na vozíku, je ťažko si nájsť priateľa a lásku. Môžeš byť akokoľvek pekná a milá. Je málo mužov, ktorým by to nevadilo. Viem o čom hovorím. Ja nie som na vozíku, ale tiež mám problém. Je to ťažké, lebo celý život máš sťažené podmienky a budeš potrebovať pomoc a priateľ by sa s tým musel zmieriť. Keď ideš po ulici a obzerajú sa ľudia za tebou, priateľ bude musieť byť psychicky veľmi silný aby to zvládol. ( Ja sa s tými pohľadmi nikdy nezmierim, do konca života.) A otázky jeho kamáratov. že načo si s ňou, nájdi si normálnu ženu, ho budú veľmi bolieť. A pritom, keď sa zamyslím, tak ak by som mala nejakého priateľa a milovala ho , asi by som mu práve kvôli týmto skutočnostiam nechcela zničiť život. Netrápila by som ho. Veď so zdravou ženou by bol šťastný,so mnou by mal len starosti.Viem, že je kruté čo píšem ale mám podobny osud. Len ja mám 27 rokov. Lásku som nikdy nepoznala a ani nespoznám. A som osamelá a často plačem. Síce sa so svojim osudom nezmierim, žjem ďalej.
a ešte: ak si chceš užiť sex , tak si ho s ním uži. Veď je veľa žien, čo sa stretávajú s mužmi len kvôli sexu.
Spoznáš aj túto stránku života. Aj keď to nikdy nebude to " pravé orechové" lebo máš obmedzený pohyb.
Ak sex nechceš, požiadaj o výmenu opatrovateľa, aby si sa nemusela psychicky trápiť a báť sa pred každou jeho návštevou.
Veľa síl a želám ti, ay si si našla skutočného priateľa, lásku a aby si nikdy nebola sama.

jana mala

Písala som ja a nestrielam si z nikoho.Dakujem za vaše nazore,aj to su odpovede.
Povedala som aj jemu ze to neni normalne aby take odo mna pytal.Nepomohlo a ja sa citim spinava.Nebolo mi dobre lebo bolestou som citila ako je to.Viem ze ma to nebude nikdy bavit.Ked som vas obtazovala svojima otazkami takmi to prepacte ja uz nebudem pisat.aby ste si nemysleli ze toniesom ja.Majte pekne dni

leerka

ved mu povedz ze na to este nie si pripravena, mal by to pochopit.... nemoze sa takto vydierat a chciet od teba nieco, co ty nechces

jana mala

On bol najprv moj asistent,potom sme zacali spolu ako frajeri.Ja nie som niekto iný,ja som ja.Ale neviem,ako mam povedat,ze este nechcem sex,necitim sa na to ale bojimsa,ze ked nechcem sex s nim tak ho stratim.Nie je zly,aj chce so mnou zit,no najskor mu mam dokazat,ze ho lubim a sex chce ako dokaz ze ho lubim aj ja ale bojim sa.

leerka

akoze mne to pride ako prdel poriadna....a to chce od teba ako oral,ci ako to mam chapat, ak si teda este panna...