preco nemôzem mat bábätko?

Príspevok v téme: preco nemôzem mat bábätko?
domi89

Ahojte, neviem, ci je to správne sem písat, ale tak za pokus nic nedám. Mám 19 rokov a velmi velmi túzim po dietatku. Mozno si niekto povie, ze 19 rocná je sama este decko a to decko chce....ze mám este cas a podobné, ale ja si myslím, ze nikdy nie je ten pravý cas... niekto sa nato cíti uz v 18tke a niekto az v 30tke.... Ja po nom velmi velmi túzim.... Len sa nám to vôbec nedarí... s priatelom spolu spávame, nechránene....tak 8 az 10 dní po menstruácii...vtedy by som mala mat plodné dni...skúsame to uz 4 mesiace a stále nic....pred 3 mesiacmi som mala zápal...ale prekonala som ho.... To nemohlo spôsobobit neplodnost? alebo nejaké problémy? cez leto som brala aj antikoncepciu ale musela som ju prestat brat, kvoli zlým zdravotným problémom...brala som ju len necelé 3 mesiace....a pocula som ze po vysadení antiky sa otehotnie rýchlejsie, lenze uz ubehol skoro tristvrte rok a ja stále nic.... preco akurát ja nemôzem mat bábätko, ked po nom tak velmi túzim? nie je to fér............ prepácte, ale musela som to napísat.... neviem uz naozaj kde je chyba....ci vo mne alebo v partnerovi....mozno nemôzeme mat spolu deti....aj o takom som pocula.......no ja uz naozaj neviem....

Tinka009

Pekný večer/deň, zaoberám sa touto témou už dlho vo svojej praxi alternatívnou formou. V prípade záujmu rada odpoviem na otázky, ak mi napíšete na: terapie.tinka@gmail.com Držím palce všetkým snažilkám. Viem, aké to je. Viac v súkr. správach.

mjanik

sexsujte stále aj cez menštruáciu,raz za deň,lepšie každý druhý deň,aby ste mali istotu,že sú zrelé spermie.Ak to nepomôže,tak skúsiť akupunktúru,skoro vždy zaberie!!!!)

baby02

žiadne užívanie si ani kariera ti nikdy nenahradi pocit ze drzis na rukach svoje dietatko.... ze s nim zdielas prve kroky, usmev slova... dieta nic nenahradi

herbera

tonicca - ako budeš ďalej žiť ?? Úplne normálne, tak ako doteraz. Čo myslíš, že bez detí sa nedá žiť alebo čo? Predstav si, že ani ja žiadne nemám, ale preto, že ich NECHCEM, a žijem si perfektne, užívam si každý deň a veru o žiadnych deckách nechcem ani počuť.
S deckami sú len starosti, stojí to kopu peňazí, oberá to o čas, a preto je oveľa pohodlnejší život BEZ nich.

pepe75

ked toto citam,tak mam dost.ja mam 33r a s manzelom sa snazime uz 5 rokov,tak mi nehovorte co je to pruser...ale urcite sa nebudem stresovat...jednoducho nie kazdy musi mat deti..to je nejaka moda,ze deturence chcu mat deturence? co na to ich rodicia...pochybujem,ze vsetky 19ky su uz zabezpecene...

oli

Prestan sa stresovat, si este strasne mladucka. Vsetko pride, ked sa nebudete az tolko snazit. Ak si zdrava, mas v poriadku vajecniky a nei je tam ina pricina a ak priatel ma dostatosny pohyb spermii. Vsetko pride. Ak budes chciet viem Ti poradit dozivenie celeho tela, hlavne maternice a priatelovi prirodne produkty na zrychlenie spermii. Ked sa rozhodnes pis na mail.Mam s tym vyborne skusenosti. Riesim to spolecne s lekarmi, ktori sa zaoberaju naturalnou medicinou.

Ivka 1

Veru tak, urobit vysetrenia oboch partnerov /gynekolog,urolog/ a ak existuju fyziologicke priciny tazkosti
s otehotnenim ,zamerat sa na ich odstranenie. Ak su obaja partneri v poriadku,staci doplnit do organizmu potrebne ziviny a hlavne prestat sa stresovat. Ak budete potrebovat poradit,
kludne mi napiste na mail.