preco nemôzem mat bábätko?

Príspevok v téme: preco nemôzem mat bábätko?
domi89

Ahojte, neviem, ci je to správne sem písat, ale tak za pokus nic nedám. Mám 19 rokov a velmi velmi túzim po dietatku. Mozno si niekto povie, ze 19 rocná je sama este decko a to decko chce....ze mám este cas a podobné, ale ja si myslím, ze nikdy nie je ten pravý cas... niekto sa nato cíti uz v 18tke a niekto az v 30tke.... Ja po nom velmi velmi túzim.... Len sa nám to vôbec nedarí... s priatelom spolu spávame, nechránene....tak 8 az 10 dní po menstruácii...vtedy by som mala mat plodné dni...skúsame to uz 4 mesiace a stále nic....pred 3 mesiacmi som mala zápal...ale prekonala som ho.... To nemohlo spôsobobit neplodnost? alebo nejaké problémy? cez leto som brala aj antikoncepciu ale musela som ju prestat brat, kvoli zlým zdravotným problémom...brala som ju len necelé 3 mesiace....a pocula som ze po vysadení antiky sa otehotnie rýchlejsie, lenze uz ubehol skoro tristvrte rok a ja stále nic.... preco akurát ja nemôzem mat bábätko, ked po nom tak velmi túzim? nie je to fér............ prepácte, ale musela som to napísat.... neviem uz naozaj kde je chyba....ci vo mne alebo v partnerovi....mozno nemôzeme mat spolu deti....aj o takom som pocula.......no ja uz naozaj neviem....

DESmodka

domi kludne chod gyn a povedz ze sa vam nedari otehotniet ja som tam sla po cca 10 mesiacoch, poslal ma na prefuk, aby zistil ci mam priechodne vajcovody a draheho som vyhnala na spermiogram :)
a ta teplota, to je meranie teploty v posve, meria sa kazde rano v rovnaku hodinu digi alebo ortutovym teplomer (10 min.)

sajfina

neplodnosť sa diagnostikuje až po 2 rokoch aktívneho snažilkovania o bábätko,takže ešte nič nie je stratené

domi89

DESmodka.... uz tolko?? no to je naozaj uz dost...ale ked ste zdraví tak potom to asi príde kazdú chvílku :-) ja sa len hrozne bojím, ze som neplodná....to by som nezvládla... ale tak mala by som byt zdravá, co som bola na prehliadke.... no to bolo este pred tým zápalom....a mozno to bude zniet blbo, ale ako sa meria tá teplota? dakujem

DESmodka

domi my sa snazime uz rok a nic... ja som v poriadku, aj moj drahy je v poriadku.. treba cakat a dufat, skus si merat bazalnu teplotu, tak ti urcite kedy mas presne ovu