sexualne zneužívanie

dd

ale aj tak, ja som mala spoluziacku na VS, sa volala tiez Ivana, ale nikdy sme ju tak nevolali! vzdy Iva, Ivka, Ivus, Ivi..

dd

uff..tak to je sila..ja sa volam Marta(to meno mi vybral brat..) a starka ma vzdy volavala Martusa.neznasala som to..vacsina rodiny ma volali normalne Marta, stryko mi obcas povedal Martula, jedna teta Martuska, kamaratky ma volaju vacsinou Mata alebo Marti a manzel vacsinou maminka :D.ale ked ma vola menom, tak bud Marta(hlavne pred svokrovcami)alebo aj Martuska..

ivanka_83

dd.mna volali dist hrobu.ziadna zdrobnenina.az moj partner, pekne ivanka...a inak mi nikto nepovie.no babo..ta je fakt na hlavu..

dd

smajlik - mala ma 19mesiacov..
ivanka - ved aj my sa mazname vela, aj mna uz dcerka videla nahu, dojcim ju, takze prsia pozna, ked idem na WC, tak vacsinou za mnou vbehne aj tam, nemozem ist sama pomaly ani na malu :D lebo musi ist so mnou, samozrejme, ze okukovala, ked zbadala vyrastajuce ochlpenie..svokra ju tak dviha, ked ju berie na ruky, alebo ju chce niekam odniest, ze proste odzadu jej pomedzi nozicky strci ruku dopredu a druhou ju chyti popod pazuchy.nikto iny ju tak nedviha, len ona..neviem, mozno ze to nic nie je, ale zato sa hned nemusela na mna tak osopit..ale ona je taka, aj ked malu volala biba, tak som ju prosila, aby ju tak nevolala,ze sa mi to nepaci(ona sa na mna tiez vtedy osopila, ze u nich tak volali vsetky deti, aj ked neviem ktore vsetky, lebo v ich rodine je akurat manzel, svagrina a este jedna ich mala sesternica a ze si myslela, ze to je zdrobnelina, ale akurat tak od Bibiany,od Alzbety asi tazko..) len chyba je asi v tom, ze sme malej nedali take meno, ako chcela ona, takze za cely jej doterajsi zivot ju menom nazvala dokopy tusim 3x...vzdy jej povie drobec, mala, babo, ked ju pozdravi ked pride sem, alebo my prideme k nim, tak jej povie nazďo milý drozďo..a mna to velmi zerie, pretoze moja starka,maminkina svokra, ked som bola mala, ma tiez volala takou skaredsou obdobou mojho mena a mne to vzdy bolo luto a mozno aj preto svoje meno nemam moc v laske a nechcem aby tak dopadla aj moja dcerka..

ivanka_83

no.ja som si nic necitala.ale s malym sa mazname dost spolu, ma vela lasky a aj nahaty behame.takze je v prirodzenom prostredi.a este skumal mna, ze nemam pipika sa cudoval..je to sranda.samozrejmeju nema co svokra chytat..tiez sa mi to nepaci.ale to tie stare baby maju vo zvyku chytat decka medzi nohy.ja nechapem, co ich k tomu vedie.je to jej pipinka ajeho pindik.ma si na neho sahat on/ona, rodic pri hygiene a doktorka.a nikto iny..

dd

ivanka, ja nie ze jej zakazujem alebo co..snazim sa jej vsetko normalne primerane veku vysvetlovat..par krat sa kupala s manzelom, ja som len na nich kukala, jak sa hraju vo vode :) a okukovala manzela, tak sme jej to vysvetlili..nejde mi o to, spravit z nej nejakeho priserneho puritana, ale ani by som nechcela, aby si napr. niektore veci negativne pamatala, resp.nech jej vsetko ide primerane s vekom(dufam, ze sa chapeme :))..nemam to rada, ked ju tak svokra dviha a prosila som ju o to aj z toho dovodu, ze jej neverim, vsak vies z inej temy preco..pocitala som si toho dost o detskej onanii uz davnejsie na inom fore, pisalo tam dost

ivanka_83

dd-ale kludne nechaj dceru nech sa so svojim pohlavim.to je normalne.ked jej budes chytat ruky a zakazovat, vypestujes v nej pocit, ze je to skarede a spinave.sex je normalny.onanie je normalna.kazdy to robi.ale pedofilia nieje normalna.v telke su vrazdy od rana do vecera.ale sex az po 22 hodine.tak co si mau tie deti mysliet?ja mojmu dietatu kludne vysvetlim, co je to sex a pedofil.radsej nech je v soku, nez potom zneuzivany, kvoli tomu, ze nema informacie