Tehotna bez sexu?

thomi

Neboj sa nemoze otehotniet po prve spermie na vzduchu uschnu po druhe voda a mydlo to je pre ne smrt a dalsia vec babenka musi mat plodne dni inak ten hlien v nej ich neprepusti tak sa neboj je to v poho

wtf?

"mohli ti ostat za nechtami. alebo nejak sa tam drzali, aj ked si ruky umyval. taka nezodpovednost!"

Inac toto myslis vazne? To by zaujimalo aj mna! A nemam 16 rokov! Snad ked si ruky umyjes, tak sa nic nemoze stat! Alebo to mi chces povedat, ze ked mal typek na ruke semeno, tak sa jej nemoze potom dotknut nebodaj 24 hodin, alebo ky fras?!:D Alebo naopak holka, ked vytrasie svojmu chlapcovi a bude to mat na ruke, umyje si ich, tak potom nech sa nebodaj seba ani nedotkne?! Uz pomaly budem mat strach potom ist na zachod a vytriet si ju, co ak naskacu same, haha... uz vazne neviem, co si mysliet o tychto veciach, clovek si tu obcas precitat take veci...

milankomilo

a zachrani ma ece nieco? ... nejaka tabletka alebo ja nefiem no ... ja som si to az neskoro uvedomyl .... ani nefiem preco som nad tym zacal rozmyslat ale teraz nemozem nato prestat myslit .. no a stalo sa to pred tyzdnom

milankomilo

... ow pardon ... ale ruky som mal umyte .sice len tak zeby boli a pautierane ... a palcol som uz asi az tak o 15 min. ---- mohlo sa aj tak stat ze mi ked mi nejake sparna ostali na prstoch aj ked ich nebolo vidno ze otehotnie? ... vdaka