Psychické poruchy

Príspevok v téme: Psychické poruchy
luciano

Ahojte. Zakladám novú tému ohľadom depresie, panickej poruchy, agorafóbie, sociálnej fóbie a iných psychických porúch. Ako sa vaša choroba prejavuje, kedy ste navštívili lekára, aké užívate lieky a koľko, do akej miery je vaša liečba úspešná, či pracujete, alebo ste na invalidnom dôchodku. Ja trpím ťažkou depresiou, užívam 375 mg venlafaxinu, coaxil, 15 mg abilify a 450 mg Trittica. Môžem povedať, že táto kombinácie liekov mi veľmi pomáha a cítim sa takmer úplne zdravo.

cecil

Vcera som nakoniec bol u mojej lekarky ktora ma poslala k psychiatricke a ona k psychologicke od poistovne mam 15 sedeni zdarma... Len neviem cobudem robit ked ich vycerpam a zas ma nieco podobne chyti v buducnosti. lekarka my zakazala hulit s cim som sa jej priznal a som rad ze nesimiem predpisala my liek neurol 0.25. ako fajn liek len dost som s toho vyfetovany... zakazala my hulit ale ked sa ma pitala na pitie a ja ze obcas vonku hej. Tak to my nezakazala a ani na lieku to nieje spomynane tak teda mozem? vcera som si dal prvu celu davku na 4 pivka co som mal po obede vonku a ako wow samozrejme bol tam niekolko hodinova prestavka. Ale teda pit mozem ci nie???lebo ked pojdem dakam von do podniku ku kamaratke alebo tak tak by som aspon raz za dlhsiu dobu chcel ale neviem ci mam vtedy lieky vysadit alebo co??? inak lost vyries to ako ja urcite ti to aspon trochu pomoze len je to zalozene na tom ako moc si chces pomoct sam sebe. Ja som sa rozhodol ze chcem a moc a uz vydim vysledky. Som omnoho stastnejsi... prajem ti vela uspechov

lost

Zdravim, mam podobny problem ako Cecil, tiez som 19.rocny student a trpim depresiami, za posledny polrok nepresiel ani jeden den kedy som nemyslel na samovrazdu, neviem ako to zvladnem dalej ale tiez uz nevladzem, nemam kamosov, skola ma nebavi... casto rozmyslam nad tym kolko ludi ktori by radi zili dalej zomrie pri roznych autonehodach a ti ktori by chceli skoncovat so zivotom, ti dalej ziju...

cecil

momentalne trpim strasne dlho depresiami ale strasnymi. keby som mal trochu viac odvahy tak asi spacham samovrazdu len sa bojim ze zacnem vo velkom riesit drogy. Zajtra idemdoktorku poziadat o psychologickulebo sukromnu si nemozem dovolit. chcel by som vediet co by som mal robit. uz nevladzem prekonavamto strasne dlho ale uz nevladzem. cely svet sa my ruti predocami. ach jaj. Som 18 rocny student a rad by som nim aj ostal. Ale ked s tym nebudem nieco robit tak sa to nepodari.

gabika3333

..pista55...ale ja nemavam vysoky tlak, skor naopak, mavam ho stale nizky...noo posluchnem ta a pojdem za odbornikom urcite...dam ti vediet ako sa mi dalej dari, ale teraz sa citim uplne skvele ale uz fakt nechcem aby mi bolo na nic..chcem byt ako kazdy normalny zdravi clovek a robit vsetky veci, ktore niekedy kvoli tomu nie som schopna robit...drz sa aj ty...

lea

pani ktorá má depresie...pán ktorý má vysoký krvný tlak a stále odpadáva...ľudia s nízkym tlakom a všetkými psychickými poruchami...chcem Vám odporučiť lekárku ktorá sa venuje aj takým veciam a na 100% to vie odstrániť. Napíšte jej má aj svoju stránku:www.drmaja.estranky.sk

lola-23

adka000 adresu ti dam.. Rendy343@azet.sk napiš mi vsetko ako to prebehlo,aj kontakt na nu ja bysom jej zavolala...dik-moc lola-23

pista55

Gabika3333. Drzim ti prsty,nech sa vyliecis .to ti aj prajem.! Ja som uz pred zaverecnou! U mna tiez bolo ze mi na zaciatku len raz za mesiac prislo zle. Potom stale castejsie. Potom zachranky po mna chodili kazdy den,a stale vysoky tlak. Isiel som do nemocnice na interne. Komplet vysetrenie. Uplne zdravy! A stale vysoky tlak.bral som lieky na tlak a potom ani lieky na tlak nepomahali. Obrovsky tlak uplne na porazku a stale som odpadaval a vsade. Len tak ma napadlo ist k psychiatrovy. A bola to pani panicka co ma stale navstevovala. Pani panicka je strasne silna a vzdy ma premohla ale uz pomaly nad nou vyhravam ja. Rok sa liecim.beriem antidepresiva cipralex a rivotril. Tieto lieky mi velmi pomohli. Uz som pred zaverecnou. Uz iba dostanem mozno raz za mesiac take slabucke. Mila gabika3333. Vydis nie si sama,co to ma! Len fakt cim skor za odbornikom lebo to moze prepuknut ako u mna. Prajem vsetko dobre!

adka000

Lola len tolko ze k tej pani sa musis ohlasit po telefone,nepyta peniaze das jej kolko uznas za vhodne.Masirovala ma asi pol hodinu a pouzila obycajnu indulonu,ale hovorim ze nestaci tam ist raz,ale skus to mne bolo strasne dobre tu lahkost v nohach co som potom citila to sa neda opisat.A ostatne by som ti napisala na e-mail.

lola-23

adka2OO1 pytaš sa ako sa mam? no nič moc ,stale rovnako...kupila som si aj tu sol v Bille,čo mi poradil RGN aj vitamin B-12 zatial je este zavčasu hovorit,či to zabralo,ale zatial je to zle-stale rovnako.. a chcem sa ta spytat,že ked ti ta pani tie nohy masirovala,mala na to nejaku specialnu mastičku? a finančne je to drahe ?a kolko to asi trva ten jeden pobyt u nej hodinu ,alebo viac,a ako by som sa k nej asi dostala,kontakt na nu by som potrebovala,a či je tam dlha čakacia doba? napiš mi to všetko prosim,aby som vedela ,aspon ako to tam je..dakujem ti moc lola-23