Aký velky ???

mato#

raz bola o tom dobra debata na jednom fore...tak nejak sa dospelo k tomu ,ze v zasade na dlzke nezalezi pokial nejsu extremy, tzn. moc maly 10-12cm a menej, alebo naopak moc velky 20 a hore...Viac ako na dlzke zalezi na sirke.Tiez tam napisal jeden chlap zajimavu vec a to ,ze velke penise vacsinou potrebuju a vyhladavaju iba jednoduche, proste a bez fantazie zeny.(bolo to aj ostrejsie napisane, nieco ako velka Ku... potrebuje velkeho vtaka :))) takze nazor typu: pod 18 ,alebo 20 nejdem ani vo sne moze napisat, len cista ....to je jak keby chlap povedal ,ze pod Dcka prsia nejdem...alebo ak nemas idealne miery tak sa mi strat z oci...Ale to nic, nastastie je vacsina zien inteligentych :) Ja mam 17cm a som spokojny, taktiez partnerka.

malik

ja by som chcela poriadneho vtaka aspo20 cm a aby bol aj poriadne hruby . Vacsinou sa hovori ze aj s malim sa da hrat velke divadlo ale to tvrdia len chlapi aby zabili komplexy. Ked som mala mali ani som nevedela ci ho tam mam alebo nie . Este sa radi ohanaju polohamia, ale co uz ake divy narobi s malym pindurom! vsetky tuzia po velkych len nepovedia pravdu