neviem ci som chora.. nejsom stihla.. pomoooc

Príspevok v téme: neviem ci som chora.. nejsom stihla.. pomoooc
zuzka29

cele dni sa snazim skoro nic nezjest, rano len kavu, potom desiata jedno jablko-dnes len polka, obed cisty bujon, a potom sa uz snazim nic nejest.. no niekedy sa neudrzim a zjem vsetko.. uz som z toho zufala,, stale ten isty kolobeh, neznasam svoje telo.. skusala som uz hocico.. pisem to sem a pritom je to uplne zbytocne.. ale musim to niekomu povedat a takto je to lahsie..

gretka

baby, ja tiez niekedy skoro nic nezjem asi tak tyzden, ale potom ked si dam normalnu stravu, nenormalne priberiem, aj ked toho nezjem vela.Uz som aj nabehla na normalnu stravu, jem tri krat denne, styri krat tyzdenne cvicim a to uz asi take 4 mesiace. Ale nechudnem ani nepriberam. Chcela by som nieco zhodit. Co myslite, keby som nejedla tak 2 tyzdne pravidelne a velmi malo jedla, tak by som vyrazne schudla, ale otazka je, co potom robit, aby sa to nevratilo spat?

alenda

Aho zuzka 29, smiem sa spýtať koľko vážiš:)?Možno je to len v tvojej psychike, najprv sa musíš mať rada, hlavne neskúšaj také drastické veci s organizmom, ako takmer celý deň nič nejesť. Tiež som to robila, skončilo to tak, že najprv som schudla 10 kg za 2 týždne, potom som mala takmer anorexiu a potom bulímiu. Našťastie som skončila v pravú chvíľu, pokým to neprekročilo prah závislosti. Teraz jem nomálne všetko čo chcem, ale predtým som bola dlho chorá, unavená, nemala som chuť do života, lebo som sa okrátila o množstvo vitamínov, ktoré človeku chýbajú. Môžem ti poradiť jednu radu výrobkov Herbalife, obsahuje to kokteil, multivitamín a čaj, vlákninu, ten čaj je najlepší. S ním nepriberieš ani kilo, je chuťovo dobrý, lebo si môžeš vybrať. Keď ho piješ 1 krát denne, udržiavaš si postavu a dostaneš veľa vitamínov, 2 krát denne s ním chudneš koľko len chceš, a schudli s ním všetci, a vôbec sa nemusíš trápiť čo môžeš zjesť a čo nie...Je to dobrá vec,len málo ľudí to pozná...

bobulka

ahoj anka,bola som vo fakultnej v ba,pomohlo,bola som tam pol roka,presne pred rokom ma tam nasilu zobrali ale teraz som im za to vdacna inak by som tu uz nebola,mala som 38kg,dnes mam 60kg a som stastna ze zijem a uzivam si kazdy den,je to tazke ale da sa to.mala som aj bulimiu aj anorexiu,chcela som zomriet ale tam mi pomohli,aj lekarky aj psychologovia sestricky a nasla som si tam spriaznene duse.bolo to tazke este aj je ale existuje cesta von z toho bludneho kruhu.viem ti niako pomoct

bobulka

ahoj zuzi ja som bola pol roka v nemocnici,kvoli ppp,ak mas otazky alebo ta nieco trapi tak sa kludne pytaj.bozka