Malo iniciativna

Príspevok v téme: Malo iniciativna
ivo28

Mam takýto problém: Moja priateľka je v sexe a všetkom čo sa sexu týka strašne málo iniciatívna. Je to úplný extrém, na jednej strane, keď sa o tom rozprávame hovorí ako ju to strašne baví, ale od nej neprišla ešte nikdy žiadna iniciatíva niečo začať. Ani minimálna, dokonca ani bozky!! Vždy to musím byť ja. A ak mám pravdu povedať už sa s toho cítim dosť divne.

hlas

Tak sa zrejme len hanbí, oporou ti môže byť fakt, že sa o tom viete normálne porozprávať a povie ti, že sa jej to páči a podobne. Horšie by bolo, ak by ste sa o tom ani nebavili, potom by už boli na mieste pochybnosti.

daduss

tiez si to tak hovorim, ale ked pride na lamanie chleba nejak sa neviem vyhecovat. mna najviac trapi, ze on je pre mna moj prvy zatial co on uz mal viac sexualnych partneriek takze sa len bojim ze urobim nieco zle, i ked je jasne ze nikto uceny z neba nespadol a treba na to len trening len sa o tom neviem presvedcit :/

xxxxxxxxxxxx

je to usmevne ako sa hanbia zacat niektori ludia ktori funguju normalne vo vztahu sexuju spolu ale aj tak maju zabrany skocit na toho druheho aj ked by chceli. preco? ved chlap je tomu len rad ak ho zena vyprovokuje ak na neho skoci :))) ved im urobe radost! ja by som takeho partnera nechcela mat zeby som musela iba ja stale zacinat by mi normalne kleslo sebavedomie ze nema o mna zaujem ...

daduss

ja mam uplne rovnky problem... som malo iniciativna vzdy je frajer ten ktory to zacina, on mi to nevycita asi mu to vyhovuje ale mna to trapi. Ja si totiz dost malo verim a mam aj ovela menej skusenosti ako partner ktory je odo mna o 6 rokov starsi tak si myslim ze je to preto ale neviem ako to zmenit :(

marika35

mne sa chuť vracala tak postupne, asi po 2 mesiacoch od vysadenia to už bolo v norme, ale myslím že je to individuálne

fenrir

pýtali sa ma
čo stále robíš?
dvorím sa.
a komu?
každej čo sa ukáže.
ale tu predsa žiadne kočky nie sú!!!
keby som tomu na minútu uveril tak mi hrabne.

ivo28

No v rozhovore neni problem a menit sa nikoho nechystam :-) Co sa tyka skusenosti ma ich o dost viac ako ja a ked sa to zacne chut jej teda vobec nechyba :-) Problem je len v tom ze ona nikdy nic nezacne.. a ona sama nevie preco, je to nejaky divny psychoblok.