Dr. Molnár - Košice - poznáte ho?

Príspevok v téme: Dr. Molnár - Košice - poznáte ho?
evelinka

bola som u neho na "diagnostike", nikdy predtým som ho nevidela, objednaná som bola telefonicky. jeho "liecebna" bola v osarpanom dome, on dobehol s kufrikom, "vysetroval" ma v malej kutici - manzarde, dal mi podpisat papier, ze som k nemu prisla dobrovolne a ustavicne mlel nieco o tom, ze "ja sa nedam zavriet do basy!" bola som uplne sokovana, najradsej by som sa bola zvrtla a odisla. vysetrenie stalo skoro tritisic korun, a potom som od neho dostala postou balik liekov, ktore stali dvadsattisic!! poviete si iste, preco som to prevzala, ale bola som taka zo vsetkeho sokovana, ze som ani nevedela co robim. v baliku bolo mnozstvo homeopatik, doplnkov vyzivy a liekov mudr. jonasa. k liekom bol prilozeny zdrap papiera, na ktorom bolo popisane, ako mam lieky uzivat. denne vyse tridsat liekov. ked ma vysetroval, vyjadril sa, ze ked to nebudem uzivat, tak urcite onedlho umriem, lebo mam plne telo rakoviny a vsetkeho mozneho. dnes viem, ze to bol velky omyl a ze som sa dala zmanipulovat. prosim vas, pozna niekto z vas tohto cloveka a moze mi o nom nieco napisat? urcite nie som jedina, ktora s nim ma takuto skusenost.

navrh

ja by som za nim isla nech mi vrati peniaze. nebud blba, predsa nebudes niest ty naklady. ked je to podvodnik, tak ho daj na sud a hotovo. a to co si podpisala, z toho si nic nerob. aj tak sa tym bude sud zaoberat. predsa si nenechas takto na.rat na hlavu.

evelinka

našla som to na jeho webovej stránke, náhodou sa mi to otvorilo. stránka sa mi zdala síce jednoduchá, ale to, čo tam bolo napísané vyzeralo dosť presvedčivo. boli tam popísané prípady chorých ľudí, ktorých vyliečil. ale teraz chápem, že si to písal sám a zrejme to bolo všetko vymyslené. lebo on vôbec nepôsobil ako normálny človek, ale ako pacient z istého oddelenia.

evelinka

No ja som si myslela, že taký ksicht musí byť známy, ale ako vidím, nikto ho nepozná. Zjavne sa iba hrá na liečiteľa alebo dokonca lekára, v skutočnosti je to, ako som sa sama presvedčila, len podvodník.

evelinka

viem, že najviac som chybovala ja, veď som tam nemusela ísť a keď už som ho uvidela a bolo mi jasné, že je to - mierne povedané - čudák, mala som sa zvrtnúť a odísť. ale nie som z košíc, cestovala som tam niekoľko hodín. možno preto som radšej ostala. medzičasom som sa dozvedela, že on takto "pracuje" aj v bratislave, tam vraj v bielom plášti - hrá sa na lekára, hoci lekárom nie je. len som chcela vedieť, či toto meno niekomu niečo nehovorí, veď takých oklamaných je určite viac. ale možno nechodia na internet.

poucenie

presne tak,suhlasim so sasankou,mylit sa je ludske,a druhy krat budes opatrnejsia.
Tiez mam skusenost s jednym liecitelom,len som nedala tolko penazi,poucila som sa,a na 2x budem opatrnejsia.
A ako pise KSL,clovek ked ma nejaky zdrav.probl.s ktorym si nevedia ani lekari,skusa v zivote vsetko.
Vtedy si vobec neuvedomujeme,ze rizkujeme,myslime,len na uzdravenie.
Zelam vela stastia hl.pevne zdravie.

salonka

jedneho Molnara poznam, ale on nic take nerobi, pokiaľviem. A ten tvoj ma kolko rokov a ako si sa k nemu dostala? cez koho? je to naozaj divne...

sasanka123

vykasli sa na to, mala si vlastne stastie, ze sa ti nic nestalo, mohlo to dopadnut aj horsie pri takom mnozstve akoze liekov. takto si prisla iba o peniaze, a tie ti asi nechybaju, ked si ich m ohla tolko zaplatit. ja by som si to dovolit nemohla. ber to tak, ze za tie peniaze si ziskala skusenost a druhykrat uz taku hlupost neurobis.

ksl

Ja ju náhodou chápem,každý dlhodobo chronicky chorý človek pri vidine možného uzdravenia je schopný podstúpiť všeličo... Je to to isté,ako keď niekto chce schudnúť a kúpi si Herbalife...
Som košičanka a tiež som už poskúšala všeličo,ale dr.Molnára nepoznám

dixi

no toto je sen ten tvoj prispevok!! nechapem, dokedy budu ludia taky sprosti a toto budu podstupovat. a este aj platite za to, to nie je normalne toto.