Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

RNG

Ja zasadne nekupujem ziadny znackovy tovar, ved kvalitne vyrobky mozu a aj vyrabaju aj ludia bez drahej reklamy.
A nosit niekoho meno na sebe mi nijak nepridava na mojej kvalite ako osoby, znamena to, len ze som zbytocne vyhodol peniaze na to, aby som ohuril nejakych snobov.
Nuz a ja peniaze zarabam tvrdou robotou a nie som ich ochotny zbytocne vyhadzovat.
Clovek sa musi naucit poznat kvalitu(hustota, tkania, prevedenie, forma stehov, atd, krajcirky, vy viete o com hovorim.
Na obov si dost ine kriteria, osobne kupujem len kjednu znacku uz dlhe roky, nie nijak znamu ale kvalitne prevedenu, z vybornych materialov a co je najdolezitejsie, dostatocne siroku na moje kacacie nohy. Velka vacsina vyrobcov take sirky a vysky nartu a priestor pre palec vobec nevyraba a ja si uz nohy kalicit nedam priemernou obuvou, bez ohladu na znacku.

kori

ked sa mi nieco paci a je mi to cenovo pristupne kupim si to aj na mileticke:)ale co sa tyka obuvi je lepsie kupovta v zanckovych obchodoch podla mna,,,,ono predsa len obuv musi byt kvalitna,aj ked si myslim ze niekedy sa uz kvalita mileticky rovna kvalite v obchodoch,,,zavisi na kazdom kuse oblecenia....a na stasti pri vybere

malickasom

inak baby, musim sa pochvalit, vcera som trhla na ebay jedno super triko,aj s postovnym za 11 libier a si predstavte ze som si take tricko chcela kupit v lete v uk ale stalo nejako 20 tak som sa na to vybodla... dobra nahoda

dd

ja len troska doplnim damu s bodkami, ciarkami a pomlckami, ak mozem..z ebay, ked sa objednava, tak je zvacsa, ak nie vzdy, moznost vybrat si, ci to predavajuci posle obycajnou postou(coz je cca 7-14dni, niekedy viac, podla toho, ako uvadza predavajuci), alebo expresnou postou(ta pride skor ako obycajna)..my sme si zatial davali vsetko poslat len obycajnou postou(ta je aj o dost lacnejsia), veci z anglicka nam vzdy prisli do tyzdna, z azie(cina, hong kong, atd.) nam prisli do tych 2tyzdnov..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.