Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

DESmodka

u cinanov jedine teplaky aj to nie hociktore, ostatne nekupujem radsej si priplatim alebo menej kupim, vsetko mi to smrdi po "korejskej vanilke" :D

majkaaa

Obuv,vychádzkovú,športovú,zimnú,ale aj domácu, vrchné oblečenie,ako kabáty,vetrovky,bundy,športové oblečenie,spodné prádlo,ponožky si kupujem kvalitné,nemusí byť priamo značkové,ale určite nie od číňana. Nejaké sezónne oblečenie,ako poviem,jednorazovku,tričká,pulóvriky,svetríky,to mi nerobí problém kúpiť aj tam.

musska

ja si kupujem aj cinske, aj "normalne" ale oblecenie je uzitkovy material, nepotrpim na znackach a vystrelkoch a nemusim byt waaaw:)) a aj tak..vsetko je vyrobene v cine, takze je to uplne jedno:))rozleteli sa mi topanky tak isto z cinaku ako aj od garfielda:))) a to iste aj o obleceni..takze je to jedno

Mimi323

Ja nemôžem čínske oblečenie, aj keď nevravím, že mám všetko značkové, ale napríklad také neznačkové ponožky na nohe neznesiem, som zvyknutá na drahšie a ten materiál je cítiť na nohe. Za topánky si priplatím, a preto mi vydržia aj niekoľko sezón. Mám napríklad adidasy za 1000sk, kým ich zchodím, tak by som vymenila možno 5 párov čínskych topánok. No a keď si predstavím, že to vyrábajú aj z plastových fliaš, tak no coment.