Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

:-(

ja som si na ebay kupila jedny, co sa troska viac krcia..a zas dalsie mam uplne super, ze sa vobec nekrcia..a vzdy dosli take,ako boli na obrazku..inak ked tam este nieco kupujem, tak pozeram hlavne aj feedback.

monika+íá

ale zas na druhej strane treba povedať ze je vela serioznych predavajucich ktore ta upozornia na pripadne nedostatky, krčivost a podobne

monika+íá

s tymi spoločenskymi satami je to tiez problem no lebo nevidno material... a moze sa stať ze na fotke vyzeraju fantasticky pridu ti domov, sadnes si sama krkvanica

monika+íá

ano presne tak to robim aj ja, pozeram rozmery lebo rozne značky maju ine čislovania, niekedy je ten rozdiel dost podstatny. len plavky si akosi teraz fakt netrufam, viete aby mi to tam hore potom nelietalo , alebo naopak zas netrčalo z kazdej strany. ale ked sa teraz stotoznim so svojimi novymi rozmermi tak určite skusim aj tie plavečky

:-(

malickasom, ja tiez obcas cosi vydrazim na ebay..ale v prvom rade pozeram postovne..pretoze mam taky pocit, ze niektori to tak robia, ze cenu odevu sice daju nizku, ale postovne napocitaju nehorazne..a orientujem sa tam nie podla velkosti, co tam uvadzaju, ale vzdy si pozeram miery(u siat obvod hrudnika, pasu a bokov), zatial som sa vzdy trafila.

malickasom

inak ja si po mojich skuskach asi vymenim satnik za vacsiu velkost :-) coko coko cokolaaada...
a nasla som v britanii jednu zaujimavu stranku, zalozila ju tusim nejaka navrharka ale neviem si spomenut nazov, funguje to pre baby z uk, ze tam mozu predat veci co nenosia, alebo co si kupili a nechcu alebo mozu si tam vymenit tricko za tricko, alebo pozicat, najdu sa podla mesta...prislo mi to take celkom originalne

monika+íá

ano na ebay su nadherne veci človek tam najde fakt uplne vsetkko čo ho napadne ale mas pravdu ze ta cena sa potom s postovnym nabali ovela. ja drazim len take prkotiny maličkosti fakt to beriem len ako zabavku lebo malo kedy na aukciach najdes aj niečo čo by ti sadlo. ked sa pači farba, nesedi velkost a podobne