Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

monika+íá

smajlo neries stale to slovne spojenie sliepka z chatrče ta baba to myslela inak ako si ty pochopila. vlastne mi to je jedno. určite tu nikto ludi nesudi podla toho čo , kde a za kolko nakupuju.

malickasom

ja som raz skusala aukciu na ebay ale ked mi naratali postovne a balne tak som to odmietla :D a kde pozeras aukcie? mne sa paci ten system ze kupovat cez net, len sa bojim ze netrafim velkost...
inak ked som bola taka teenage a som chodila s nasimi na dovolenky tak som si vzdy doniesla kopec veci, hlavne z takych tych poulicnych trhov v taliansku, tam sa dale krasne veci vyhrabat tiez za smiesne ceny...

monika+íá

ano presne tie plavky som mala na mysli tiez som si okukavala stranku včera a niektore kusky boli fakt suprove. len teraz som po porode velmi schudla, este viac ako pred porodom tak este uplne nemam presne v oku čo a ake mi treba tak neviem či si trufnem teraz objednať plavky takto asi si to budem musieť najprv poskusať naostro

:-(

ano, bolo by to pekne mat sponzora..ale nepestujem ziaden sport tak, ze by som jazdila zavodne, aj ked len ako amater..takze kupujem aj na trznici, aj u cinana, mam jedno znackove tricko a mikinu, co som si doniesla z anglicka..ale preto dufam hned nebudem vymleta sliepka z chatrce..;) a pravdupovediac, ani k zivotu tie znackove veci nepotrebujem..su omnoho dolezitejsie veci, ako platit za to, ze v cine na tricko nasili nejaku znacku :)

malickasom

victoria´s secret som minule pozerala na nete, lebo som hladala pekne plavky, mali tam aj celkom zlavy, ale na moj studentsky prijem stale trocha drahe. inak neviem ci je obchod niekde v na slovensku. v usa som sa do victorias nedostala akosi...ale na tej ich stranke sa daju najst fakt super kusky..

monika+íá

ja som maniak bola kym som nemala dieta, teraz sa venujem cez den jemu a nechcem ho vlačiť po obchodoch. tak len ked sme na dovolenke alebo na vyletiku tak si to obehneme. inak teraz fičim na objednavani cez net. a este milujem aukcie. strasne rada sutazim o niečo

malickasom

juj a napadlo ma ze ked som bola kedysi davno v UK tak ma jedna baba vzala na okruh sekacmi a ona tam nakupovala spolocenske saty a posielala ich nejakej pribuznej na slovensko do pozicovne!
inak ja nie som taky typicky zensky nakupovaci maniak, musim mat na to fakt naladu...

monika+íá

fakt je skoda ze u nas to takto nefunguje. u nas na vychode je strasne malo peknych veci, aj to tu napisu ze nova kolekcia a niekde to predavali pred par rokmi... takze no comment čo sa tohto tyka. niektore veci su fakt hrozne a priserne drahe. a čo hovoris na victoria´s secret

malickasom

no a teraz som si doniesla z UK botasky adidas, ale z tej starsej kolekcie good year za 20 libier... inak vsetky znackove tenisky co som kedy v zivote mala som som si doniesla prave z letnych brigad... u nas to je sialene predrazene...neviem kde si budem kupovat tenisky ked uz nebudem takto behat po svete :D a v USA sme chodili nakupovat do takeho outletu a tam sa teda dali najst uzasne kusky! aj podprdy wonderbry za par dolarov, a znackove tricka sme celej rodinke pokupili...