Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

malickasom

monika, mne sa teraz paci Orsay, je to taky moj styl sportova elegancia. len ma mrzi ze u nas nie su nikdy take uzasne vypredaje... veci co som si nakupila v usa a uk boli za smiesne peniaze a doteraz ich nosim...napr. tricko Calvin Klein za 2 dolare, potom taku fajnu zimnu bundu za 20 dolarov a v UK takisto za smiesne ceny...mi to tu u nas chyba

monika+íá

no jo podme spat na handry. ja tiez neviem o sekačoch kedze uz v blave nebyvam. ale baby ked si kupujete handry na slovensku tak kde sa vam pačia take naj kusky. ktory je taky vas obchod v ktorom viete ze ked pridete zaručene si niečo vyberiete

malickasom

ja nie som blavacka ja som vychodnarka, ale v ba mam prechodne stanovisko :-) na dostihovu drahu vidim z okna mojho skromneho pribytku, ale kedze tam viac nie som ako som, tak si nie som ista, ale sa mi zda ze som to tam kedysi videla v nedelu

:-(

cudujete sa, ze da nejaky clovek zrusit temu preto, ze v nej na neho pisu, ze je vymlety vychodniar, z chatrce a pod.urazky?ja ani nie..ako by ste sa vy tvarili, keby vam to niekto napise?ked uz ste take inteligentne..

o

neodpovedá, lebo nie sme z Blavy. Ale odpovedz ty mne: ešte vždy sú burzy na dostihovej dráhe v petržalke? ak ano v ktorý deň? a na letisku vo vajnoroch ešte tiež býva burza? a tam v ktorý deň? dík, rada by som šla.

malickasom

malicka zistuje ci je lepsi cinan, trznica alebo nike alebo aiaiaidiai( to som videla na jednom tricku na trhu) :D
brala som sa cele svoje studium uz kadeco ale mne nic nepomoze, ked pride spanok pride, ked nepride tak pre mna dobre mozem sa ucit do skakavenia
no a ja som tu uz raz tusim pisala do tejto temy... ci nepoznate nejake dobre sekace v BA? ale akosi mi nikto neodpisal...

malickasom

jj za skolu sa uz plati za prerusenie a tak... nechcela by som mat dvoj a viac rocny odklad...ak sa to teda da...