Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

malickasom

jj za skolu sa uz plati za prerusenie a tak... nechcela by som mat dvoj a viac rocny odklad...ak sa to teda da...

monika+íá

tak ja mam cely den taky hekticky od rana,lebo som taky zivy typ cez den a zas naopak sa tesim na večer ked si aspon na trocha lahnem pokecam s priatelmi, pozriem čo nove v novinach, prečitam diskusie. je to pre mna trocha relax

monika+íá

ivanka nemysli si ze chodim ovesana briliantmi to zas nie, ale par kuskov sa najde. prvy mi kupil tatino na osemnastku a taky asi najvacsi mam na snubnom prsteni.

lenuliatko

no ja mam 20 a 3 mesacnu dcerku.vydavala som sa pred dvoma rokmi ale to som nevedela ze otehotniem a budem zavisla na manzelovi kedze nepracujem a zatial nemozem studovat na vyske kym je dcerka mala.
ale peniaze ktore zarobi su nase nie jeho.on to tak tvrdi stale a chce aby som to tak brala cize si nemusim vypytavat ako niekedy otca na nieco peniaze.a tiez mam rada znackove veci a mam ich dost ale nejako to neprehanam.teraz sme vrazali vela penazi do domu.ale neviem si predstavit zeby som mala mat 120 rifli :D tak to je fakt pecka no.

resetka

ivanka,trafila si do cierneho.Ja uz zopar rokov predavam na nasich internet.strankach veci.A kupujucesu vzdy vdacne,nakolko sa im do ruk dostavaju skoro nove veci,velakrat s visackami.A nemam 40,ale este viac.Boze,ako tie roky letia.Za dieta si si moznomyslela,ze mam male,lebo hoci ma uz 17,vzdy ju beriem ako dieta a je to uz riadna kofa,vyssia ako ja,ale este vzdy rastie,takze tie veci su jej po par mesiacoch male.A skoda,ze postavu ma uplne inu ako ja,takze tie moje veci nevynosi,je ovela puclatejsia.Ja nosim 34/36,ona uz teraz 38,niekedy 40.

ivanka_83

inak resetka,pokial nenosis nejake veci a nevies co s nimi, mozes ich dat na aukro.predpokladam, ze zena tvojej urovne vie narabat s fotakom a notebookom.

ivanka_83

resetka-no neviem, asi som spatne pochopila, ze mas male dieta.som si myslela, ze mas okolo 25 rokov.ale to je si tym, ze nebolo meno k prispevku..no ja nema problem si brat od partnera na oblecenie.ze on podnika a ja sa staram o syna-nerobi rozdiely.praveze ten moje dobre vie, ze mi nieco pekne urobi dobru naladu...a to potom aj jemu.a tiez dobre vie, ze mat moznost pracovat, tiez zarobim.
a ostatne, co mas kupovat v 40tke?detom asi uz nic, ze?inak ja by som nemohla obj.z netu oblecenie.