Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

resetka

IVANKA,toho sa bat nemusis,ze co robim s dietatom,kym nakupujem.Ja uz mam deti dospele,jedno studuje na VS v zahranici,druhe maturuje,takze som uz odbremenena.A hadam si nemyslite,ze ako nejaka 20-rocna by som mala tolko handier.Predsa z coho by som si ich nakupila v tak mladom veku?Som zena v stred.rokoch,mam davno po 40-tke a prijem v praci som mala velmi dobry.Ja som si tiez kupila vsetko z mojho platu,manzela som v zivote neprosila ani za korunu na moje zaluby.Na handry by mi ani nedal,kedze vidi,ze ma uz zavalia.A ked som bola vo vasom mladuckom veku,veru ani ja som nemala vela veci.Vosli mi do 2 skrin.Ale teraz sa mame velmi dobre,mame a zijeme si nadstandart,deti su velke,takze sme uz iba akoby sami s manzelom a kedze mame uz vsetko,tak vrazame na svoje konicky.Manzel do svojich,ja do svojich-teda kvalitnych handier,ktore chodim kupovat vacsinou vonku,alebo si 3/4 objednavam z Ameriky a Z Europ.statov.To je tak asi vsetko k tomu,co som chcela povedat.A je jasne,ze ked som mala male deti a bola som na materskej,nemala som peniaze na zbytocnosti,takze som dieta netyrala behanim po obchodoch.To len teraz,poslednych 10-12 rokov som nemala kde davat peniaze,tak ma to chytilo a tiez som zastavala funkciu,ktora si vyzadovala mat kvalitne a drahe oblecenie,kostymy.A tie rifle,to je moja mania.Kupujem a nenosim,nakolko v praci si to nemozem na takej pozicii obliect.

monika+íá

ele tak to je super a uz viete meno? ach aj ti troska zavidim ja som rodila pred rokom, male babo dokaze neskutočne spestriť život. počuj inak ja mam take iste vyhovorky pre nakup sperkov :D ze to nabera na hodnote a ostane to mojim deťom:D mam velmi rada luxusne sperky a z kazdeho vyletu /dovolenky/ si donesiem nejaky kusok. najradsej mam prstienky brilianty a krasne nabliskane značkove hodinky. pre babo si uz nakupila vybavičku? ja este aj teraz milujem pozerať na tie uzasne malinkate novorodenecke satičky su proste nadherne. keby som mala komu nakupim si ich vsetky.no a k tomu ziveniu manzelom len tolko ze doteraz som pracovala a od malička mi rodičia kupovali čo som chcela no a teraz samozrejme ze hlavny prijem nosi manzel kedze ja som na materskej. ved to nie je nič nezvyčajne. som rada ze su tu baby ktore chapu a maju rovnaku zalubu ako ja. baby a kolko mate rokov? a kolko deti? ja mam 25 a mam jedneho chlapceka

fatina

ahoj ele
noo nevravim ze mam vsetky rifle a nohavice iba cavalli alebo d&g su medzi nimy aj lacnejsie znacky ako guess napr,ale tak musim uznat ze nerevem preto ze som za ne minula nenormalne ceny som rada ze ich mam lebo su originalne proste maju nieco do seba ,,ja viem znie to cudne ale kto sa vyzna tak vie o com hovorim ,,ze ele ? ;)

fatina

pre *
mna nesponzoruje nik ja si na to zarobim sama nedokazala by som aby mu priatel daval peniaze na moje handry to by som nedokazala no musim priznat aj on mi obcas co to kupi to je pravda lebo vie ze mam rada drahe veci ale nieje to prehnane vzdy je to kvoli nejakej udalosti ja ho o to neprosim a je aj pravda ze ja mu tiez rada kupujem veci,nevidim v tom problem kym zatial na to mam horsie by bolo keby som zarabala malo a kupovala by som si take handry to by bolo uz fakt na hlavu !!!!

ele

Inac peniaze minute na sperky z drahych kovov a drahokamov zvysuju po case penaznu hodnotu. Takze to je podla mna v poriadku pokial ich nepostracam...

ele

Monika.. tehotenstvo mam bezproblemove, okrem toho ze mi babatko tlaci na vsetky organy, hlavne na rebra :-). Som v 7.mesiaci a uz nevladzem tolko behat po shopoch ako predtym :-) Cakame krasneho chlapceka podla 4D :-)
Paradnica viem o com hovoris, nedavno sme kupovali velky byt v Ba a tiez ho zariadujeme podla najnovsich trendov, takze skoro vsetky nase spolocne peniaze isli tam. Rozhodla som sa peniaze odkladat malemu na ucet a budem si kupovat iba veci ktore budem potrebovat k zivotu,ziadne zbytocnosti. No uvidime aky bude uspech :-) Myslim ze v mojom pripade to este je mozne ubrzdit. Inak moj manzel je podobny "typ", ale on to dokaze vsetko vynosit... nechape..

ivanka_83

resetka a mas cas na dieta?alebo ho beres sebou nakupovat?co myslis, co z toho dietata bude??no kazdopadne som ja vytriedila co nenosim.nieco vyhodila, nieco predala a nieco darovala.zrovna som si citala, jak v prahe urobili akciu so znackovym oblecenim a vytazok z predaja siel na charitu.tak to urob aj ty.teda, ked ti tie veci zavadzaju..asi si otvorim sukromny obchod a ty budes moja jedina zakaznicka.urcite neskrachujem..

lenuliatko

resetka a kedy mas cas nato nakupit si tolko veci.predpokladam ze 120 nohavis si si nekupila v priebehhu 20 rokov lebo to by sme vsetky mohli povedat.a este ked mas deti.ja mam dcerku a nemam tolko casu nakupovat aj ked teda nakupujem rada.