Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam riadne depky

Príspevok v téme: mam riadne depky
nezaležikto

začinam uvažovať čo dalej v živote, nemam pracu a neviem si ju ani najsť, som neschopna krava aj ked študujem VS, všade maju neskutočné požiadavky, nemam kamaratky, nikam nechodim len do školy akosi som sa vymazala zo socialneho života. Napadlo ma čo ak by som ukančila tento život, čo nevedie nikam. Viem, znie to divne, ale napadlo ma to a to je na tom najhoršie.

veru tak

Skoro každý má niekde v kútiku duše ukrytý pocit, že nemá žiadnu hodnotu alebo je neužitočný.Takéto myšlienky občas prídu a zas odídu...Je to súčasť života..

andy

Neblázni, smrť je to, čo v konečnom dôsledku nevedie nikam. Nemáš kamarátky? A čo spolužiačky? Rodina? Máš nejaké koníčky, treba chodiť medzi ľudí, aj keď sama, čepuj s ľuďmi, vymieňaj si nejaké názory, skúsenosti, niečím sa zaoberajm,....všetko sa časom zmení, ale musíš chcieť a nie sa utápať v sebaľútosti. Čo sa týka tej práce, neviem, odkiaľ si, ale ak je to väčšie mesto, sú všelijaké brigády pre študentov, len sleduj "profesiu", posielaj svoje životopisy, aj málo platené brigády sú zaujímavé už len z hľadiska praxe, spoznania nových ľudí...