ked beriem tabletky je tu aj tak riziko ked sa domna spravi?

romika

kristy
lebo som pocula ze to menej skodi ako antika lebo zevraj to vobec neskodi na pecen a nepribera sa az tak ako z tabletiek

kristy

romika sklamem ta, ale naplaste funguju na rovnakom principe ako klasicka hormonalna antikoncepcia akurat ze sa nemusis starat o to aby si to uzila kazdy den v rovnakej hodine..su to takisto hormony cize rovnake rizika ako HAK v tabletkovej forme a su len na predpis

fenrir

keby bolo riziko, že som sa do teba urobil tak si radšej pomažem genitálie rybou pastou a strčím ich do potôčika s piraňami

romika

prosim vas vysadila som antikoncepciu a chcem zacat pouzivat naplaste, myslite ze mi to predaju bez predpisu?A skodi to nejako??

lulu8

pre Niekto: cisla som brala z wiki (snad ako-tak spolahlive) ... je to pearl index pre hak 1) typicke uzivanie 2)dokonale uzivanie (7 a 0,3). Cisla su podobne aj pri inych zdrojoch ... okolo 0,5 ... z marketingovych dovodov sa uvadza dokonale uzivanie, cize len zlyhania metody bez chyb uzivatelky ... v tejto tabulke maju spermicidy (ako pharmatex)pearl index az 18-29 co je dost zle, to uz coitus int. ma menej - 4-27 (ale pri tom je bezchybne pouzitie samozrejme tazsie) neviem, mozno ma pharmatex lepsie vlastnosti nez ine spermicidy ..