marihuana a život

Príspevok v téme: marihuana a život
xbx

Je nejako nebezpečné fajčenie marihuany v malom mnostve? Možno 2-3 krát za mesiac trochu.
Ovplivňuje rast svalov som kulturista, činosť mozgu, alebo celkovo nejaké zdravotné problémy môžu vzniknúť? Mám 17 rokov. Alkohol nepijem vôbec ani kvapku, nefajčím teda obyčajné cigarety bez trávy. Mám veľmi zaplnený rozvrh študujem, učím sa na 1 lebo chcem ísť na výšku, aktívne sa venujem športovaniu, a mám aj brigádu. Takže niektoré dni mám také zaplnené, že chodím spávať o pol 1 v noci a vtsávam o pol 6. Trávu si dám s kamošmi niekedy cez víkend aby som vypol od toho všetkého zhonu. Niesom závislí, nechýba mi to, cez týždeň počas školy si na ňu ani nespomeniem len mávam občas tie "relaxačné" víkendy. Takže škodí marihuana nejako na moje telo? Hlavne teda ma mozog a svaly ale aj celkové zdravie. Ďakujem za odpovede

tHeMilan

Nazdar..
.House nepoznám ťa ale vravíš 100% pravdu..Oni na to prídu sami..
.Xbl.či ako to je..Ja som tiež pod vplyvom travy počital kadejake priklady vselico možné.Všetko bolo fajne..Hulil som velmi dlho a keby mi niekdo vtedy povedal, že marihuana je vstupná brána do sveta drog, alebo že to vobec nejaká droga je tak mu pribijem taku šupu medzi oči, že sa nespamätá..
Teraz to ľutujem..Žerem tiapridal + neurol a snažim sa dostať naspät do normálneho života..Proste zaradiť sa..Nejdem tu ani opisovať, čo sa mi robilo a čo ssa mií ešte robiť bude..Odporúčam ti vsak aspon stručne naštuudovať tému tohoto fora: "Drogy a ich negativny vplyv na "nase" zdravie".
Tiež som bol zastancom ganje ako vy tu, ale doplatil som nato..
Čo chcem povedať tak, že teraz si neuvedomuješ čo to ztebou robí, ale nahlodáva ťa to stále..Tvoja psychika ide do sračiek, ani si to neuvedomuješ..Pochopíš to o pár rokov..To ti garantujem.:Pretože podobne ako si ty na tom teraz, som bol aj ja :-)))A to som vôbec nebol psychicky slabší človek, práve naopak..
Ono ťa to postupne rozoberie, uvidíš..To ťa nechcem strašiť ale je to tak..Mám 2o rokov a zničený z trávy..Diagnóza F12- Poruchy psychiky spôsobené uživanim marihuany a hašišu..
ked som začinal ani som netušil, že niečo take može byť..Dávaj si pozor..
Ono da sa to vydržat ked to fajčiš trebars aj 10 rokov, ale raz to pride..Mne to začalo tak, že som sa zadival do zrkadla uvidel som svoje oči, pozrel som sa naokolo a vtedy prišiel taký stav, že sa to neda ani opisať..Iluzorne vnimanie, pocit nedostatku vzduchu, bušeniue srdca atd atd..Radšej som si zavolal sanitku a spravil som dobre..Od toho dňa som nemal ani šluka, prestal som fajčiť a tento pocit zažívam pomerne často..A dlho ešte budem..Ale už sme si na seba zvykli a lieky zaberajú..Jednoducho rozoberie ťa to tak, že na čo pomyslíš to si privoláš..Podvedomie je silná vec a presne toto marihuana ničí najviac...
Ale toto záleži na každom človeku inak..Dufam že si pochopil..Ked nie tak iba GOODLUCK MAN.. :-)

Tak sa opatrujte a majte sa pekne..

house

Vidis,a to je uz prvy priznak halucinacii a bludov, ktore sposobuje mariska, myslim tie diferencialne rovnice druheho radu co Ti behali po Mariske v hlave, neber to, vznika kurevsky navyk, nezbavis sa toho, uz teraz zajdi za psychiatrom a zbavuj sa
toho, cim skor je to pliaga, ako alkohol.

xbx

toho že budem narkomam je posledná vec čoho sa bojím...A čo sa týka ten inteligencie, pred časom som mal trávu a v mysli mi behali matematické rovnice aj s vísledkami.A riadne zložité.A len tak s lavy som to rátal.Či dobre netuším.Nepreveroval som to lebo som si ich nezapamätal boli dosť dlhé...
Vlastne neivme prečo sa táto téma naďalej rozoberá už to tu bolo vytihnuté veľmi dobre: Záleží od jedinca, ten kto na to má nech si dá, ten kto pochybuje o sebe nech neriskuje. Psychicky slabší človek sa zrúti s čohokoľvek a nepotrebuje k tomu ani marihuanu

house

Len tak dalej kamarat a vstupis do nasich radov psychiatrickych pacientov
a budes chodit na stacionare nasadia Ti Zyprexu a skoncil si s vyskou.To myslim ale smrtelne vazne.Kto neveri uveri.
Inak je to startovacia rampa na tvrde
drogy, ktore raz urcite urcite skusis.
Vela zdaru pan buduci narkoman.

kewin

paci, inteligentnejsi z marihuany? Sam si obcas zahulim, neopovrhujem tym...Ale vraviet, ze z toho moze byt hoc aj teoreticky inteligentnejsi je absolutny nezmysel...Este nikto z drog neomudrel :)

paci

ja neviem ludia ja ju fajcim 7 rokov a niesom na nej zavisla.dakedy sa citim v poho a dakedy si uvedomujem ze caste fajcenie nie je dobre,preto sa snazim len raz do tyzdna zapalit.na kazdeho to vpliva inak.niekto sa z nej zruti,niekto sa stane inteligentnejsim a niekto sa citi normalne.zalezi od organizmu.....nemyslim si ze je to zla vec iba pri velkom konzumovani kazdodennom

tHeMilan

hmm ten text som písal ja a skopíroval som ho odtialto : Drogy a ich negativny vplyv na "nase" zdravie ..
Odporúčam si to preštudovať.Asi najlepšia téma čo sa týka týchto veci na tomto fóre.
No a ktomu textu teda, nechcelo sa mi ho upravovať, tak som ho tu skopíroval celý, takže keby sa vám zdal troška divný sa nečudujte, lebo bol adresovaný inej osobe..Len sa mi ho hodilo tu dať aby ste videli čo dokáže ganja.