marihuana a život

Príspevok v téme: marihuana a život
xbx

Je nejako nebezpečné fajčenie marihuany v malom mnostve? Možno 2-3 krát za mesiac trochu.
Ovplivňuje rast svalov som kulturista, činosť mozgu, alebo celkovo nejaké zdravotné problémy môžu vzniknúť? Mám 17 rokov. Alkohol nepijem vôbec ani kvapku, nefajčím teda obyčajné cigarety bez trávy. Mám veľmi zaplnený rozvrh študujem, učím sa na 1 lebo chcem ísť na výšku, aktívne sa venujem športovaniu, a mám aj brigádu. Takže niektoré dni mám také zaplnené, že chodím spávať o pol 1 v noci a vtsávam o pol 6. Trávu si dám s kamošmi niekedy cez víkend aby som vypol od toho všetkého zhonu. Niesom závislí, nechýba mi to, cez týždeň počas školy si na ňu ani nespomeniem len mávam občas tie "relaxačné" víkendy. Takže škodí marihuana nejako na moje telo? Hlavne teda ma mozog a svaly ale aj celkové zdravie. Ďakujem za odpovede

kayxz

Nie, neškodí..Pokial ostaneš pri tej pravidelnosti užívania, tak rozhodne nie..Ja som "húlil" od 17tich tak raz za tyzden, niekedy aj dva, tri..Vyštudoval som výšku, zamestnal sa bez problémov a nikto na mne nevidel nijaké zmeny, ani čo sa týka celkovej zmeny osobnosti, ako aj tej inteligenčnej..
A okrem toho si myslím, že tebe to neuškodí a závislosť u teba nehrozí, keďže máš dostatočne nabitý program a ciele, ako vidím...Závislí sú na marihuane väčšinou tí, pre ktorých je tráva zmyslom ich života, lebo žiadne ciele a životné hodnoty nemajú...

trubka

Uff.ja by som sa chcela spytat..su to dva tyzdne ako ma kamoska donutila vyskusat tuto nizsie popisanu latku:P... odvtedy som si ju dala minulu nedelu,potom zase tento utorok,a vcera....No citim sa uplne ze mrtvo vymyva to mozog....Myslite ze mi to po case prejde?rozhodla som sa ze to uz nechcem citit minimalne par mesiacov.:/

busy signal

gabrielo
uplne suhlasim. Ty maš byť pánom drogám nie oni tebe...a fakt je to každého vec ale chlapec sa pýta na skúsenosti aby vedel ako dalej, či pokračovať s tým alebo nie..

gabrielo69

marihuanu kurim 7 rokov.....a je to super....fuckin drink...rozvraca rodiny kurvy zivoty a je to viac nevykove ovela ako trava...kto nezafajci o tom nic nenapise len dristy z pocutia druhych...je tazsie prestat alkoholom a cigami jak s ganjou....ostatne drogy su svinstvo ale je to pre ludi....mam s tym skusenosti.....niesu zle drogy a alkohol ale ludska hlava.....na nieco to treba hodit...ked vies ze si slaby nezacinaj s tym...bud rad ze si rad....
ty mas byt sebe panom a ne drogy alebo nejake omamne latky tebe..ked si raz slaby zacnes byt zavisli na taurine alkohole alebo aj na drogach....

busy signal

Keď raz začnete, verte či nie- ťažko sa prestane.Teda v mojom prípade to tak je a nikdy nevieš či to nemôže byť aj tvoj prípad....

busy signal

Kto nepije v mladosti, chytí ho to v starobe. Tak sa vraví. Mám 17, marihuanu nechcem, mala som len raz no nič neučinkovalo:D ani viac nechcem, len z obavy čo to robí mojim dvom kamošom.
Ja to mam horšie s alkohom a taurinom...ach bože bože. Nezačínajte s níčím. Kašlite na to.
Všetkej mládeži odkazujem, kúpte si plno volovín sladkostí, zmrzlín , nejakú brutálnu teenagersku komédiu a hor sa rehotať z toho ako z marišky či alkoholu.

jurdo

ja fajcim uz dlhsie kazdy den a tiez cvicim,tak v posilovni sa citim trosku malatnejsi,ale ak ma niekto vypatlanych spolubyvajucich nemusi to byt hned tym ze si zapalis,keby si bol pri mjne mozno ze by si to ani nezistil a povedal by si ze som uplne normalny,len ze je so mnou sranda,alkohol je horši,ked vidim ake je nase mesto dokopane od tych co piju a nie tych co fajcia tak mi to pride ze radsej by sopm fajcil,ale nehovorim ze to je dobre. ja mam smolu ze lubim aj alkohol(iba pivo koli cviceniu) ale chcel by som prestat aj s pitim a fajcenie ak budem fajcit ako ty,iba obcas cez vykend je dobre. Daj si pozor neskor ked sa budes chciet este viac bavit a budes mat viac penazi a ak ides na vysku tak intrak je presne to čo ta nauči fajcit castejsie,inac tiez chodim na vysoku a budem uz koncit,ale v buducnosti nechcem ani pit ani fajcit,alkohol sksusim riesit,ze buidem soferovat ak pojdeme na akciu,ale vtedy bude joint istota vo vacku a ked skoncim so skolou budem chciet vynechat vsetko a venovat sa rodiune a praci. Kedysi som fajcil aj cigi ale tie uz nemusim a tvrdy chlast tiez nie,tak len sa drz mladiku ked som mal 17 nefajcil som moc ani nepil,teraz je to trosku horsie!!!!!cawes

Karla Lei

No ako ja mam dvoch spolubivajucich co fajcia marihuanu a poviem ti, su to totalne vymlete mozgy.....radsej kasli na to. je to svinstvo a poriadne

magy357

Podla toho co udavas ti navyk nehrozi, pokial sa z "obcasnych vokendoviek" nestanu pravidelne vypnutia aj cez tyzden. Myslim ze mas dost inteligencie na to, aby si prestal, ak zbadas na sebe nepriaznive ucinky - kazda droha ich ma, vratane kavy - teda kofeinu. A ver mi, je daleko viac zavislych kavickarov, co bez salky kavy nevydrzia jediny den a su uplne hotovi a neschopni normalneho fungovania kym si jednu salku nedaju, nez tych co su zavisli na mariske. Takze hlavne opatrne a pametaj, ze kazda droga skryva riziko a s tym musis zit aj ty.