Ploché bradavice na tvári

nacoprezyvka

verte ci neverte... mne pomohol acnecolor.. jednoducho tiez sommala tie bradavice na tvari aj sa mi to rozsirovalo aj som bolaz toho nestastna a okrem toho zacali sa mi na tvari vyhadzovat take male vyrazky.. dovtedy som pouzivala len obycajny make-up a ked som zacala pouzivat acne-color taksom si vsimla ze mi jedna a ta najvacsia najviac viditelna bradavica zmizla. skusila som si natierat nim aj ine miesta ale len kusok a pomohlomi to.som asi ina.. a to uz mam par rokov po puberte...

natali1985

Ja som bola asi pred tyzdnom na chyrurgii,kde mi odstranovali bradavicu na krku a poviem vam vobec nie som spokojna s tym ako to po zakroku vyzera:(akurat vcera mi vyberali stehy a na krku mi ostala diera ako keby po gulke:@mam este asi tak 4bradavice ktore by som si chcela dat odstranit,ale premyslam nad tym ze teraz sa obratim na splastickeho chyrurga...iba ze som pocula ze to nie je lahka zalezitost...pokial niekto vie co by stalo take odstranovanie bradavic...prosim informujte ma o cene takeho to zakroku

editka

Ahojte tak ja sa s plochými bradavicami trápim uz roky a nic nepomaha použivala som masticky aj dusikom mi to vypalovala pani doktorka a nic bola som pri mori a to jedine mi pomohlo mala som peknu hladnu tvaricku to mi vydrzalo tak 5 mesiace ale znova sa to vrátilo. takze zacala som s liecbou zase doktorka mi predpisala Locacid masticku a Imunoglukan tablety na podporu imunity hoc vysledky z alergologie mam na výbornu ale vraj ze mam nejaky vyrus hoci to nieje laboratorne dokazane. tak uvidime kde sa dostaneme.

lenka87

Ahojky .. no ja sa s tými bradavičkami trápim už viac ako 3roky hádam .. ako to iste presne robím aj ja ale nič zatial nepomáha .. tiež som s toho už zúfalá :( najnovšie užívam hlivu ústricovú to mamina niekde čítala že to pomáha, ale treba to užívať dlhodobo min. 6 mesiacov.