sex v tehotenstve

Príspevok v téme: sex v tehotenstve
evvka

Som v 28tt. tehotenstva a trapim sa, lebo som ostala sexualne chladna. Uz aj partnera to snazenie sa o milovanie preslo. Vcera sme sa o tom rozpravali a povedal mi ze on kludne pocka az do skoncenia sestonedelia. No trapi ma to, lebo viem ako ho sex bavi a bojim sa ze ked bude babatko na svete, manzel pojde uplne bokom. Mavam aj sexualne sny, takze evidentne mi to podvedome chyba, len ked ma realne k tomu dojst, nedokazem sa vzrusit tak ako pred tehotenstvom a aj s tym bruchom mi to pripada divne. Za cele tehu sme sa milovali mozno 4 krat, takze nic-moc. Podelte sa prosim so svojimi skusenostami, urcite by to aj mnohe ine zeny zaujimalo. A poprosim aj muzov o ich stanoviska, aky maju nazor na sex v tehotenstve. Dakujem.

evvka

Ja sa ale nebojim o babatko, viem ze ho tym neohrozim. Mam bezproblemove tehotenstvo, chvalabohu. Jedna sa o to, ze nemam na to chut a nemam uz cit v klitorise. Nic necitim. Budu to asi hormony, alebo to priroda tak zariadila, ze ked je zena tehotna, uz nepotrebuje sexovat, kedze ucel bol splneny. Fakt neviem. A hlavne nechcem aby ma partner prestal vnimat ako sexualnu partnerku.

luciaa

velmi dobre viem o com pises teraz som tym presla ale u mna neslo o strach ako o nechut milovat sa s nim aj ked aj ja som mala eroticke sny jednoducho to neslo aj to maznanie bolo nasilu takze teraz budeme mat co dohanat lebo sme sa odcudzili darmo ale muzi potrebuju sex neh vravia co chcu

:)

vies, mozno sa len branis sexu-lebo mas podvedome strach o babatko. sex v tehotenstve je najkrajsi, netreba sa bat neziaducej gravidity :). ak uz nemas chut priamo na sex, rozhodne neodmietaj manzelove neznosti,aby ste sa neodcudzili. a na margo toho strachu -babatko je v bezpeci, nic sa mu nemoze stat