Zajtra mam rande, ale....

milli11

Ja teraz tiez zacinam randit. Tiez som sa bala, co bude, ked nebudeme chodit von s partiou, ale sami, na rande. Ale ide to uplne v pohode. Hoci, je prevda, zalezi od ludi, kolko sa nakecaju. U nas to je zvacsa tak, ze ja zacnem nejaku temu a on keca vacsinou omnoho viac ako ja. Su ludia, od tych sa ucim, co dokazu aj banalnu situaciu opisat ako napinavy zazitok. Najhorsie je to s ludmi, pri ktorych davas vselijake temy, ale oni odpovedaju len ano, nie.

system

no ved ked tam bud sediet a cumiet do blba tak nech skusi tu moju metodu :D ja nepisem ze to ma zaruceny uspech, ja len ze celkom to moze zachranit situaciu ;)

system

ja ked uz neviem co povedat a je ticho tak normalne poviem : " no ja uz nemam slov " :D a touto vetou to poktacuje pekne dalej napr.: ona : no ani ja nie. ... ja: no neopakuj, neverim ze mi nemas co povedat, ved vy zeny ste ukecane, ci ty si vynimka ? " .... a mas o par viet postarane :D medzitym ju isto napadne nejaka tema ktorej sa zase chytite :) GL :)

rew

Alebo to mozes brat takto ;)

Mia: Don't you hate that?
Vincent: What?
Mia: Uncomfortable silences. Why do we feel it's necessary to yak about bullshit in order to be comfortable?
Vincent: I don't know. That's a good question.
Mia: That's when you know you've found somebody special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably enjoy the silence.

silviklh

Suphotam12 ta kTi drzim palceky :-))
inak mas pravdu,na zaciatku,prve rande ked su,tak je to take trapne trosku,ale pootm uz uplne oook :-)) daj vediet,ako si dopadla :-)

Suphotam12

Zaujimave je ze ked uz je par spolu dlhsie a idu spolu niekam ci uz peso alebo v aute a mlcia tak to uz nikomu trapne nie je :) To si musi asi kazdy zazit tie prvotne trapne ticha..Ja budem mat zajtra uz myslim 4té rande a akosi sme obaja stale hanblivi a tichi pretoze obaja mame rovnaku povahu ako som si stihla vsimnut. Ale obaja sme usudili ze to len chce cas a ze nam to za to stoji pockat, kym sa lady prelomia :)