Široké boky

Príspevok v téme: Široké boky
biasa

mám široké boky...velmi sa za ne hanbím, myslím že je to moje velke negativumnakolko hore som dost chuda...
nemozem si kupit ani oblecenie ake chcem, nakolko musim stale mysliet na to, ze mam boky a nehodilo by sa mi to...
mate niekto podobne pocity? mate nejake rady na cvicenie bokov alebo typy na obliekanie?dakujem

Bib

Baby ja vám závidím..:D ja nemám žiadne boky.:/ straňe by som chcela aby mi narastli..ľúbia sa mi široké boky :D

zz

čaute baby, ja mám tiež taký problém, budem mať 16 som takej priemernej postavy (typ postavy mám presýpacie hodiny), to jest brucho okolo 72cm a boky cca 98cm a tiež sa za ne hambím, ale vždy ma napadne to, čo tu píšete, že má mať predsa boky a tvar xD ale stačí sa pozriť na Beyonce, to je kus žemy !

zz

čaute baby, ja mám tiež taký problém, budem mať 16 som takej priemernej postavy (typ postavy mám presýpacie hodiny), to jest brucho okolo 72cm a boky cca 98cm a tiež sa za ne hambím, ale vždy ma napadne to, čo tu píšete, že má mať predsa boky a tvar xD ale stačí sa pozriť na Beyonce, to je kus žemy !

bezlaskova

boky sa chlapom pacia a na zene to vyzera pekne. ja zavdim kazdej co ma siroke boky:) vazne kocky budte rady, na veru boky nemam, skor taka rovna chlapcenska a je to nepekné.

BOKY

Ahojte! Ja mám problém s bokmi taktiež. Myslím, že sú viac široké ako majú. Niesom vysoká, taká menšia. Som chudá, prsia môžu byť. Doma cvičím brušáky. Mám výhodu v tom, že po týždni makania, mám celkom ploché bruško. No pohľad do zrkadla mi vadí. Neviem prečo mam širšie boky, ak som úplne chudej postavy. Moje kamošky, síce majú menšie prsia, boky nemajú také o troškuu zväčšené. Čím to je? Mám nejako cvičiť? Alebo je to sexy? Niesom škaredá, ale niesom ani dokonalá. Napíšte, poteším sa! :)

adriana

ja mam 3 deti a siroke boky neviem shudnut je to tazke cvicit nemam kedy vecer som rada kedy padnem do postele davam si take oblecenie na seba aby som si zakrila svoj zadocek

anna25

Ahoj biasa. Ja som v 18r. tiež mala široké boky a bola som z toho na nervy. Nič sa mi nehodilo, nič mi nesedelo. O šatách a kostýmoch ani nehovorým, keď sadol vrch nesadol spodok apod. Teraz som po 2 deťoch /mám 25r./z pôvodných 58kg. som schudla na 54kg a boky a zadok ako zázrakom zmyzli. Trošku sa zväčšilo bruško a postava sa vyrovnala. Takže neboj, nie je všetko stratené, keď budeš mať deti, tie ti nedovolia sedieť a uvidíš čo to spraví s postavou. Vela šťastia a hlavu hore. Anka