Očkovanie proti pneumokokom je len biznis?

Príspevok v téme: Očkovanie proti pneumokokom je len biznis?
svedomie genocídy

Slizničný imunitný systém tvorí najväčšiu zložku imunitného systému. Svojou imunoregulačnou funkciou sa aktívne zúčastňuje na vzniku
a priebehu alergických chorôb. Prudký nárast výskytu alergií v ostatných rokoch súvisí pravdepodobne s rozšírením očkovania, zlepšením hygienických podmienok a častým užívaním antibiotík. Tieto faktory majú za následok pokles antigénnych stimulov, dysreguláciu
imunitnej odpovede na antigény a nerovnováhu vo vývoji subpopulácií T lymfocytov. Slizničný imunitný systém prispieva k vzniku a rozvoju
alergických ochorení nedostatočnou tvorbou alergén špecifických T regulačných lymfocytov a/alebo nedostatkom mikrobiálnych
stimulov, ktoré navodia Th1 typ imunitnej odpovede.
Pozri:
-odkaz odstránený-
štúdie preukázali jej neúčinnosť:
ockovanie.org
Prevnar spôsobí zmeny v prirodzenej rovnováhe medzi jednotlivými sérotypmi, čím spôsobí selektívny tlak na mikrobiálnu ekológiu:
iuro.awardspace.com
www.solen.sk

Mimi323

Včera bola v správach jedna mamička, ktorá má 13 ročného syna. Pred nedávnom ho očkovali (bolo to povinné očkovanie) a on dostal nejaký diabetes. Vravela, že bude žalovať štát, pretože je očkovanie povinné. Volali aj lekárke, ona pripustila, že to môže byť z očkovania.

RNG

damian, to je len jasny dokaz, ako lahko sa rozne biologicke materialy, ktore mozu sposbit miliony smrti sa mozu dostat do ruk ludi, ktori ich mozu zneuzit pre svoje ciele. Na svete su zialbohu miliony ludi, ktori su ochotni spachat takyto cin. Uprimne povedane, ja nemam strach z jadrovych zbrani, ale z tychto mam strach, lebo aj celkom male laboratorium ich moze rozmnozit a ako vidiet z tohoto pripadu,hrozne virusy sa nachadzaju bezne v mnohych laboratoriach, takzed su pri trochu snahe pristupne pre privela ludi.

Inac testy na protilatky pri virusoch su velmi nepresne a mnohe virusy sa mozu v tele schovavat dlhe roky bez akychkolvek priznakov.
A to sa tyka najma malo znamych virusov alebo takych o ktorych verejnost ani nevie, tajne "vyslachtenych" v roznych laboratoriach pod zamienkou "vedy"

RNG

je hromada infekcii, ktore koncia odumieranim tkaniva, ci uz nedokrveneho, alebo otraveneho toxinami.
Prudke su ale nedokrvene alebo pripady septicemie(otrava krvi ludovo) kde sa rozmnozi hromada bakterii priamo v krvnom obehu.
No a samozrejme ta zriedkava masozrava forma streptokoku.
Zialbohu o pravdivosti vsetkych medii je velmi silna pochybnost, kedze su znacne ovplyvnovane (dnes cvasto cez financovanu reklamu doslova vlastnene) roznymi zaujmovymi skupinami, kde medicky priemysel hra velmi silnu rolu, v USA definitivne najvyssiu, kedze je v nom najviac penazi zo vsetkych priemyslov, aj 17% celeho narodneho produktu, co je viac nez energetika, doprava a skolstvo dokopy.
Chcel som pridat aj polnohospodarstvo(4%) ale to by uz bolo viac nez 17%, takze pre ferovost sa drzim radsej pravdy, nez popularity.

lea

RNG, ja o tom pripade neviem viac ako to, co povedali v Reflexe na Markize, takze ktovie, ci to bol naozaj pneumokok, ale rodicia chlapca tvrdili, ze mu bola diagnostikovana infekcia pneumokokom a preto tie amputacie. inak, amputaciami koncatin sa konci i rozvinuta infekcia bakteriou Pseudomonas aeruginosa, takze to nie je vylucene

RNG

marjeta, je dostatocne mnozstvo prostriedkov na zvysovanie imunity v priorode a na trhu ako potravinove doplnky. Len ich treba pravidelne pouzivat. Ja odporucam kazdemu selen, zinok, probiotika vitamin C a E minimum, a tym co su nachylnejsi aj ine.
A v pripade ochorenia pri oprvych priznakoch(nevyckavat hodiny a dni) pouzit silne antimikrobialne latky ako napr oreganovy olej, roztok GSE, collostrum vo vacsich davkach(5-20 gramov na dospeleho), velke davky neutralneho vitaminu C, NAC, extrakt z olivoveho listu(dospela davka 3x750 mg, 20% oleuropein), betaglukany(dospela davka je 3x400 mg, nie menej!!!)

Mimi323

marjeta, prv ako dáš svoju dcéru zaočkovať, tak si prečítaj toto:
-odkaz odstránený-

Na tejto stránke nájdeš viacero článkov ohľadom očkovania, stačí dať slovo očkovanie do vyhľadavača na tejto stránke. Myslím si, že máš dobrú lekárku, lebo nepozerá len na zisk, ale aj na to dieťa.

marjeta

Kto mi konecne poradi ci mam dat 3 rocne dieta zaockovat proti pneumokokom.Mam obavy o neho lebo tejto zimy bol dost casto chory a lekarka neodporuca vraj da sa predist proti tomu liecbou.Dozvedela som sa ze to ockovanie je drahe.