nepravidelná menštruácia a prírodné produkty

Príspevok v téme: nepravidelná menštruácia a prírodné produkty
kiky

Dobrý deň,
potrebujem poradit,už od 14 rokov trpím nepravidelnou menštruáciou,s časti som si to zavinila aj sama(anorexia) ale teraz po 4 rokoch keď som sa už ako tak dala doporiadku,mám s menštruáciou stále problémy,už ma nebaví stále chodiť na vyvolávačky po kt. síce menzes dostanem ale potom zase nie,brala som aj antikoncepciu ale máme v rodine krčové žili a kedže sa mi začali robiť prestala som ju brať.Teraz som však dostala tip,že by mi mohli pomôcť nejaké prírodné produkty.Neviete mi odporučiť niečo na tento problém?ďakujem

kiky

hej ale zase som pocula neviem ci je to nejak overene ze zeny kt. nemaju menstruaciu maju problemy s kostami-osteoporoza a pod. proste pre zdravy organizmus je menstruacia samozrejmost...tak niekde bude chyba...ale vsetky testy kt. mi robili boli dobre..tak vyskusam este toto a potom sa na to asi vykaslem...skusim pribrat tak 5 kilo este ak aj potom nedostanem tak neviem..

odpoved

Aha, tak ked budes chciet mat deti nastavis si menzes, hoci aj liekmi a pojde to. Nepravidelna menstruacia nevylucuje moznost otehotnenia.

kiky

hej ale ja uvazujem do buducnosti,chcem mat raz deti a proste nemat menstruaciu proste nie je normalne,skusam teraz aj viac jest ci to este stale nebude pre nizku vahu ale fakt netusim....bojim sa ze nebudem moct mat deti

odpoved

Ja seriozne uvazujem nad tym zit aj cely zivot bez menzesu ked vsetky vyvolavacie sposoby mi skodia a ked deti nechcem momentalne menzes je mi nanic. akurat sa kazdy mesdiac stresujem ci ho nemam pre PCO alebo ci nie som nedajboze tehotna. Zatial to bolo vzdy PCO:) tiez hladam prirodne produkty nech sa nestresujem ci nie som tehotn. Od tej injekcie si ma odradila, zase dalsi vyplod priemyslu co nam iba skodi. Drzimti palce s takym problemom, viem dobre o com to je:(

kiky

no mna z nej len vzdy asi tak 4 dni bolel sedaci sval a vyhodili sa mi vyrazky co je myslim dostatocny dovod ze je tam nechutne vela hormonov a preto to uz nechcem,chcem skusit nieco prirodne...ale keby sa jednalo o jedinu inekciu a potom sa mi to nastartuje tak idem do toho ale moje skusenosti su ine...

odpoved

Otazka pre kiky: aj ja mam nepravidelnu menzes, ale kvoli nedostaktku progesteronu a zo vsetkych vyvolavacich tbl nmi bolo zle. Otazka pre kiky: Mozem sa ta spytat ci ta vyvolavacia injekcia nema vedlajsie ucinky?Uz ich nechcem zazit:/ Urcite su v nej nejake hormony, nesposobuje priberanie, depresie ani vypadavanie vlasov?Dakujem za odpoved:)

maly_pavuk

ja beriem gynex kvapky a sa mi upravila menstruacia a ma aj ine vyhody, mne to velmi pomohlo a je to prirodne:) vela zien si ho pochvaluje