Ako dlho je mozne uzivat Citrovital?

dramaturko

Ahojte čítam že RNG je skúseným užívatelom GSE tak by som poprosil o radu mam problem od leta v lavom uchu mi hučí presne povedané hlasno hodne hlasno počujem ako mi srdce pumpuje krv lieky som bral nezabrali, vyšetrenia som absolvoval niekde som čítal že pomohol GSE no v lekarni nemali len citrovital takže rada čo by si odporučil GSE,Greposept,citrovital ono všetko je na báze grep. jadierok,ale možno je rozdiel pomer dužiny a jadierok čo nepíšu dík za radu

RNG

anbussa, nech ta ani nenapadne pouzivat koncentraty bez zriedenia!!!
Uz aj 1% rozrok je prisilny pre nos, Odporucam 12 kvapiek citrovitalu do 1 dl vody, viac pali v nose alebo ociach.

Silnejsi roztok odporucam len na nechty ked mas plesen.Tam mozes pouzit aj 3 krat tolko.
Roztok netreba chladit, nepokazi sa. Ale predsa sa neodporuca dotykat sa kvapatkom nosa alebo oci a potom spat do roztoku.

anbusa

mám zlateho stafylokoka v nose a kupila som si kvapky CITROVITAL. Viete mi poradiť, či môžem rovno nakvapkať alebo rozriediť? a ako riediť?vdaka

monchi

Ak by ste niekto mali moznost zohnat GSE, bola by som vam velmi vdacna. ja som to skusala cez jednu znamu, ale nevyslo to. Alebo ak by niekto objednaval, tak by som sa pridala. ak by sa dalo.:)

monchi

Tu striebornu vodu uz netreba riedit? A moze sa aj pit? Moja znama, ktora to kedysi uzivala si to riedila a pila to. Aj ked bola tehotna. To sa moze?

RNG

monci, nekupuj drahu morsku vodu, vyrob si sama z prevarenej vody a obycajnej kuchynskej soli roztok.
Koloidnu striebornu vodu ale nesmies s nicim miesat, ani z uplne "cistou" vodou, lebo ju znicis.
Takze slany vyplach pouzivaj osobitne od sprayu koloidnej striebornej vody.

RNG

Lizanka, podla dat na citricidal nie su zname ziadne ucinky na pankreas ani na ziadny iny organ v tele, ani pri dlhodobom uzivani, ani pri ovela vyssich davkach, nez su odporucane.
Neviem, odkial to tvoj krstny zobral.

RNG

koloidnu striebornu vodu mozes dostat z roznych lekarni a pokial viem, vyrabaju ju este stale aj v Lucenci na zariadeni, co som tam pred par rokmi nainstaloval v predajni firmy Sklepareje.