Ako dlho je mozne uzivat Citrovital?

monchi

Chcela by som sa opytat RNG, alebo niekoho kto má skusenosti s citrovitalom, aký silný roztok mozem kvapkat do hrdla 6 rocnému synovi, ktory ma zlateho stafylokoka? Aby to bolo ucinne, a zaroven bezpecne.:) Uz pracujem na zhahani GSE, zatial skusame citrovital, ma toho stafylokoka v hrdle a opakuju sa mu anginy. Mozem mu ho davat aj vnutorne, ked je tam napisane, ze sa to nema podavat detom? Dakujem vopred za radu.

RNG

Ja pouzivam GSE(2xtak silny ako citrovital) podla potreby uz aspom 10 rokov. Najdlhsie, co som ho pouzival bolo asi 3 tyzdne v kuse, nastastie som nedostal taku zakernu infekciu, ako borelioza alebo chlamidia pneumoniae, kde to treba pouzivat dlhe mesiace(tak ako antibiotika na ten ucel).
Inac v tele sa to nikde neuklada, takze sa to da pouzivat neobmedzene dlho, ked treba.
A toxicke davky su aspon niekolkostokrat vyssie, coze je to velmi bezpecny potravinovy doplnok, lebo pre tu horku chut nikto nevie vypit ani len blizko nebezpecnej davky.

sexo

Ahojte.Chcem sa opytat,kolkostoji ten CITROVITAL?nechcesa mi brusit po internete.Rozmyslam nad kupov kvapiek.Dakujem.

1BEN1

Ja si liecim bolest hrdla a chronicku nadchu. Dnes som bol na kontrole na ORL a vyter z nosa potvrdil, ze tam mam nejakeho silnejsieho bacila, uz mam aj antibiotika predpisane. Dnes ich idem nasadit.

Mimi323

Mám streptokoka v hrdle, kvapky užívam asi týždeň. Ja neviem či mi zaberajú, to budem vedieť, až keď pôjdem na ďalší výter.
Inak dá doktorka mi spravila ešte raz výtery pre istotu, no a som aj celkom rada, že ma nezačala liečiť antibiotikami, lebo to chcem skúsiť najprv s tými kvapkami.
A tebe je čo? Načo sa liečiš?

1BEN1

Inac to je uzasne, to spravanie niektorych doktorov niekedy. Clovek k nim ide s problemami (s tym, ze vystoji radu a casto si vezme aj dovolenku) a caka na vysledky z vyteru s napatim a samozrejme, ze chce pocut vysvetlenie vysledkov. A coho sa mu dostane od doktora? Nicoho, ten mu strci vysledky do ruky a cau. Potom aby clovek patral na internete, akeho bacila to vlastne ma, pritom to je praca doktorov a za to su aj plateni z nasich odvodov. To sa snad mame stale liecit iba sami? To nam nevedia aspon vysvetlit vysledky? Musis sa jednoducho dozadovat vzdy vysvetlenia lebo inac ta odbiju, ze to nic nieje. Ono to naozaj casto-krat nic nieje, ale treba to aspon pacientovi podrobnejsie vysvetlit. Dnes som skusal zohnat aj Citrovital tabletky, ale v dvoch lekarnach mali iba kvapky. Ale viem, kde maju urcite aj tbl. Inac Mimi zabera ti ten Citrovital na toho tvojho streptokoka? Ako dlho ho uz uzivas? Mas toho streptokoka v hrdle, ci v nose?

Mimi323

30 kvapiek 2krát denne Citrovitalu je úplne bezpečné, ja to beriem 3 krát denne. Hnacky nemám. Síce bolesti hlavy mám, ale to preto že som mala horúčky. Môže to mať aj také účinky?
Piť to nemusíš naraz môžeš aj počas dňa, ja vypijem naraz dvojdecový pohár. Je to horké, ale dá sa.
Ja mám asi zlatého streptokoka (streptococcus anhaemolyticus), lekárka mi len dala do rúk výsledok a nič mi nepovedala, tak sa liečim sama.