Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nakupy - ke

tyrusqa

dargov? ved tam samy cinan..sice dobra cena..ale nosi to potom polka kosic.radsej vymaknem znackove veci,ked su vypredaje..napr.optima.

mirka222

ani ja nemám rada terranovu, tie veci tam vyzerajú ešte horšie ako z blšáka, úplne ako handry. no občas sa tam nájdu aj pekné veci, len je to málokedy.

madison

HAHA...presne... napisu ze terranova to su talianske handry .. a supnu tam 100 za tricko(neni vela) a ludia si povedia .. oo oz talianska tak to si musim kupit.. NIKTO BY TO NEKUPOVAL keby sa to nepredavalo v takom "dobre vyzerajucom" ochode s tym ze to je z italie

madison

dostali uz jarne veci ..?? nowy tovar?? lebo ja nebyvam v ke.. tak sa vas pytam .. ci este stale vypredaje ?? ( aj tak tak maju len handry , suhlasite vsak ) ..

madison

ja som .. nemyslela limas ale colins .. no .. a tam som uz na somlu :D nevidela ziadne rifle.. :(( v tom dobrom ale maju velky veber

[zruseny8]

tak preco nejdes opat tam? podla mna to je dobry obchod..a este aj ten jeden vedla neho,teraz je tak zboku. tam si vyberies co chces a nedas za ne ani vela money

madison

no .. ja som si tie 26 kupila lebo to je moje cislo... a som vam povedala .. ze ten obchod je taky preplneny riflami .. aby ste vedeli o ktorom hovorim .. a tam mali take pekne rifle .. tak som si ich kupila .. a terasz ich mam velmi rada

[zruseny8]

no a preco si si v tom obchode ako si ho ty nazvala riflovy kupila 26? ja tomu akosi nechapem..skus to viac vysvetlit, akoze pretoze si si tie 26 tam kupila sa ti ten obchod nepaci ci jak to je?