nakupy - ke

hmmm1

jednoznačne mango, lifeline, orsay, reserved a z topanok bata. Ale hlavne mango, to je na prvom mieste a potom sem-tam nieco v kenvele..ale treba tam mat stastie. Nemyslim si ale, ze kvalita tychto veci je zla..ja mam kopec svetrov a veci tychto znaciek a rozhodne vydrzia dlho..a ked sa setrne peru tak su stale ako nove, co sa o iných veciach povedat neda

.m

Reserved som mala na mysli :D..ono to nie je ani tak o znacke,ale o tom z akeho materialu to je vyrobene..lebo mam fakt lacne ktore vydrzia aj kopu rokov a nevyzeraju na to,a drahe ktore sa rozpadnu...napr triko z S.Oliver a po PRVOM prani sa rozpadlo..vela veci je v obchode naskrobenych a ked operies tak sa to ani na handru nehodi. z manga mi vydrzali pulovre najviac

.m

viete co,ja zasadne nekupujem terranovu. newyorker iba VELMI vynimocne. co ma vie zarazit je,ked v drahych obchodoch v optime chytite tricko za 1000sk do ruky a viete ze sa vam rozpadne po jednom prani...rifle v newyorkeri su OTRASNE.v kenvele detto. tie mi strasne farbili. a tie z newyorkera sa rozpadli raz-dva.
Aha no a orsay mam veeelmi rada :). A este jeden tam ale som zabudla ako sa vola :)

[zruseny8]

ale niektore nohavice dost farbia. aj ekzem sa mi z nich vytvoril dokym som ich neoprala..potom je to uz v poriadku,aj ked trosicku este farbia

dada

Podla mna to nie je typicky cinak. Veci tam nesmrdia. A mam napr. svetre aj z orsaya, terranovy, ale aj z toho dargova a poviem ti, ze ja v tom rozdiel nevidim.

[zruseny8]

a co hovoris na kvalitu toho oblecenia? pripada ti ako typicky cinsky obchod? ja tam tiez zvyknem kupovat rifle, svetre tiez ale uz menej. podla mna tam maju uplne iny tovar ako v inych cinskych