antikoncepcia YAZ

machulka006

tak idem na to: :)
"dalej hak je velka zataz na pecen ,a krvny obeh" - brala som trištvrte roka antibiotiká (penclen) + antikoncepciu a pečeňové testy mám ukážkové...
"moze sa stat ze ked ju doberies budes mat problem s menstruaciou" - počas mešačnej pauzy z istých dôvodou mi prišla menštruácia na hodinu presne, a ak by aj neprišla... nemusí to nijako súvsieť s antikoncepciou, väčšine žien sa totiž cyklus upraví, a aj keby nie, je to individuálna záležitosť, ak mala zlý cyklus pred užívaním,bude ho mať aj po...
"niektore zeny prestanu mat chut na sex
rastu s toho prsia" - prsia z toho nerastú, je to len prechodný jav, po zhruba troch mesiacoch to zmizne... A najnovšie druhy antikoncepcie nijako nenarušujú chuť na sex...
"zo samotneho hak sa nepribera ale budes mat ovela vacsiu chut na jedlo" - toto je najväčšia kravina akú som kedy o antikoncepcii počula. Fakt, že zvyšuje chuť do jedla je dávno prekonaný, a to že niektoré ženy priberú, je presne z toho istého dôvodu, z akého "rastú" prsia... stačí zmena na vhodnejšiu antikoncepciu a všetko bude ok...
:)
toď vše...

niekto

kde som vedla ?
vsetky co som uviedol som si precital na tomto fore
kde som sa sekol ?
a vies ber ma z rezervou ale je smutne ze vacsina ludi nevie ze ake je to svinstvo ...

niekto

kde som vedla ?
vsetky co som uviedol som si precital na tomto fore
kde som sa sekol ?
a vies ber ma z rezervou ale je smutne ze vacsina ludi nevie ze ake je to svinstvo ...

niekto

kde som vedla ?
vsetky co som uviedol som si precital na tomto fore
kde som sa sekol ?
a vies ber ma z rezervou ale je smutne ze vacsina ludi nevie ze ake je to svinstvo ...

machulka006

niekto - myslím, že my dvaja sme tu už riešili tento problém, či antikoncepcia má alebo nemá abortívny účinok, ale ako som si nižšie všimla tie tvoje nežiadúce účinky...v niektorých si dosť vedľa... :)
takže ťa proste beriem z rezervou...

janitka11

tiez musim pripojit svoj nazor..marietta, nechapem ako tak sprosty clovek ako ty moze chodit po tejto zemi.antikoncepcia zabija uz pocaty zivot?ach nemala by si asi tak casto inhalovat ten toluen.

enelka

marietta:
ale v tej piesni sa spieva uz o pocatom dietati, HAK sa tomu zabranuje...no neviem, keby teraz vysadili vsetky baby ant. , tak by asi po ulici chodili same "deti" so svojimi detmi, ty to asi beries z nab.hladiska,ale ked sa pozries nato z racionalneho, tak musis s tym suhlasit, ze je to ta najspravnejsia forma a spoliehat sa na plodne a neplodne dni, to uz je malo takych parov,lebo ako vieme nahoda je vratka.

marietta

ahojte, musím Vám napísať môj názor na ntikoncepciu ktorý sa zhoduje s názormi mnohých odborníkov- život existuje už od počatia a antikoncepciou ho ničíte..lekári o tom hovoria málo a častokrát vôbec lebo majú z toho zisk. Existuje mnoho spôsobov ako poznať svoje telo, plodné a neplodné dni..no je to možno pre niekoho námaha bojovať za život a preto radšej siahne po antikoncepcii..no čo nič nestojí za nič nestojí www.youtube.com

zaciatocnicka

ahoj, ja ju uzivam asi dva tyzden a trapi ma taky tmavy hnedasty vytok, ze vraj je to normalne,ale prijemne urcite nie :(((..inak ine komplikacie s nou nemam.